Temiz Magazin
19 Temmuz 2024

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Ünlü oyuncu güzelliğiyle de büyülüyordu... Önce kanser oldu, yetmedi aldatıldı... Sonunda hayata tutunmaya çalışırken parasız kaldı

Gündem
25 Haziran 2024
Ünlü oyuncu güzelliğiyle de büyülüyordu... Önce kanser oldu, yetmedi aldatıldı... Sonunda hayata tutunmaya çalışırken parasız kaldı

Belki de tabiatın kanunudur bu... Bir insanın başına bir olumsuzluk geldiğinde işler orada kalmaz... Peş peşe başka tatsızlıklar da yaşar, hayat onu bir tür sınavdan geçirir. Tıpkı ünlü oyuncuya olduğu gibi..

Son beş yılını kanserle boğuşarak geçirdi bu ünlü oyuncu. Tam da önemli bir ameliyat geçireceği sırada bir anda kocasının kendisini aldattığını öğrendi.

Önce ameliyatını oldu, sonra iyileşti. Ama baktı ki evliliğinin kurtulmasının imkanı yok. O da hayatının bu zor döneminde yeni bir sorun yaşamak istemese de sadakatsiz kocasından boşandı.

Sonra yeniden hayata dört elle sarıldı. Fakat bu kez de beklemediği bambaşka bir sorunla karşılaştı. Varını yoğunu tedaviye harcadığı için bu kez de parasız kaldı!

BÜTÜN BİRİKİMİNİ HAYATA TUTUNMAK İÇİN HARCADI
Ardı ardına bu türden zorluklar yaşayan bu ünlü oyuncu gençlik yıllarında rol aldığı Beverly Hills 90210 adlı diziyle ünlenen Shannen Doherty.

Önce meme kanserine yakalanan sonra da bütün bedenine yayılan hastalığıyla mücadele eden Doherty, bir süre önce üçüncü kocası Kurt Iswarienko'dan boşandı.

Hakkındaki iddialara göre de bütün birikimini hayata tutunmak için harcayan 53 yaşındaki Doherty, parasız kaldı!

Son beş yıldır kanserle savaşan Shannen Doherty'nin yine de mücadeleden vazgeçmek gibi bir niyeti yok.

US Magazine'in haberine göre Doherty, tedavisini sürdürebilmek için boşandığı kocası Iswarienko'dan maddi destek talebinde bulundu.

SAĞLIK SORUNU NEDENİYLE ÇALIŞAMAZ OLDU
Derginin ileri sürdüğüne göre Doherty, eski kocasından ayda 15 bin 343 dolar nafaka talep ediyor. Ayrıca boşanma sırasındaki hukuksal masraflarını da geri ödemesini bekliyor.

Derginin haberine göre Shannen Doherty, hastalıkla mücadele ederken bir yandan da hayatını sürdürecek maddi kaynakları tükenmek üzere olduğu için böyle bir talepte bulundu.

Bu konuda yasal yollara başvuran Doherty'nin "süren sağlık problemi nedeniyle çalışamadığını ve yakın gelecekte bu konuda bir gelişme olmayacağını" belirterek maddi destek ihtiyacı hissettiğini ileri sürdü.

Shannen Doherty, tedavisinin sürebilmesi için boşandığı kocasının kendisine nafaka ödemesi gerektiğini savundu.

2015 YILINDAN BU YANA MÜCADELE EDİYOR
53 yaşındaki oyuncu, 2015 yılından bu yana kanser tedavisi görüyor. Önce meme kanserine yakalandığını açıklayan Doherty'nin hastalığı sonra da vücuduna yayıldı. Son olarak da beynine sıçradığı için bıçak altına yattı.

 

 

Facebook Google plus Instagram Twitter