Temiz Magazin
19 Temmuz 2024

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

8 Temmuz haftası burç yorumları: Astrolog Sema Sidar farkı burçlara da yansıyor

Astroloji
07 Temmuz 2024
8 Temmuz haftası burç yorumları: Astrolog Sema Sidar farkı burçlara da yansıyor

ASTROLOG SEMA SİDAR

8 Temmuz Haftasının Burç Analizleri

 

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, bu hafta maddi konulara da oldukça şanslısınız. Hiç beklemediğimiz fırsatlar gelebilir. Burcunuzdaki Kuzey Ay düğümü gerçekleştirmeniz gereken sorumlulukları temsil eden nokta çok güzel açılar yapacak. Hem işlerde hem aşkta muazzam zamanlar. Oldukça bereketli bir hafta sadece geçmişte olan her şeyi kapatmanız gerekecek ilk etapta yaşadığınız olaylar sizlik gibi gelmeyebilir. Ama sonra mucizelerini yaşayacaksınız. Gerçekten muazzam bir hafta sizin için.

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya burcunuzdaki Uranüs’ün Venüs’e çok güzel bir açı yapması ile başlıyorsunuz. Bu etkiyle beraber seyahatler yolculuklar artarken, her an her girdiğiniz ortamda doya doya aşkı yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü ise maddi konularda çok güzel fırsatlar gelecek. Sadece tatmin duygunuz zayıf, güzellikler olsa da daha iyisi mi olsa acaba diye sizi düşündürebilir. Diğer taraftan özellikle ailenizde size destek olan figürlerde alakalı olarak ise 11 Temmuz ve sonrası anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. 11 Temmuz’a sonrası riskten uzak durmanızı tavsiye ederim.

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, bu hafta oldukça güzel sizin için burcunuzdaki Jüpiter muazzam açılar yapıyor. Hayatınızda değişiklik yapmak istediğiniz her alandaki ve başta sosyal çevre olmak üzere harekete geçebilirsiniz. İlişkilerden aşka kadar sosyal ortamdan, hayatınızda kalıcı adımlar atmaya kadar çok fazla değişim ve dönüşüm yaşayabileceksiniz. Sadece harekete geçmeniz ve algılarınızı açmanız gerekli. Diğer taraftan yolculuklar adına desteklenen bir zamandasınız. Gideceğiniz yolculuklar size karlı geri dönüşler sağlar. Kardeşlerinizle beraber ortak bir girişim içinde yer alabilirsiniz.

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, bu hafta ummadığınız fırsatlar adına çok güzel bir dönem. Özellikle kariyerde burcunuzdaki Venüs’ünün desteğini göreceksiniz. Gönül bağı kurduğunuz insanların size desteği olacak. Sadece beklediğinizden daha fazla sorumluluk gelebilir. Ama riske girin sorumluluk almak bunları gerçekleştirmek için gayet güzel zamanlar. Diğer taraftan bir seyahat programınız varsa biraz gideceğiniz, yerden memnun kalmayabilirsiniz. Size verilen sözler tutulmayabilir. Bu yüzden beklentilerinizi minimumda tutarak yola çıkmanızı tavsiye ederim.

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, bu hafta Venüs burcunuza geçiyor. Fakat geçmeden önce işle ilgili önemli kararlar almak, uygulamak ve ertelediğiniz her işi tamamlamak birinci önceliğimiz olacak. Sonrasında aşk dolu zamanlar gelmiş olacak. Hayatınıza ve kendinizi ışığınızı parlatma zamanı diğer taraftan yurt dışı ile bağlantılı işler çok gündeme gelebilir. Yabancı dille ilgili kendinizi geliştireceğiniz bir programa dahil olabilirsiniz. Özellikle dua, niyet adına çok güzel zamanlar sizin için yaratıcı ile bağlantınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Dediğim gibi ışığınız çok yüksek sadece hayat sahnesi sizi bekliyor.

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, yolculuklar adına çok güzel bir enerji var. Seyahate gitmek hızlıca yer değiştirmek. Belki taşınmak için karar almak adına sürpriz gelişmeler olabilir. Parayla ilgili ise miras ya da aileden gelecek bir beklentiniz varsa kısmen gerçekleşecek. Havadisi gelebilir, sözü verilebilir. Fakat gerçekleşmesine 20 günlük süre daha var. Diğer taraftan işe kanalize olmanızı tavsiye ederim. Çünkü iş yerinizdeki ortamlar tercihler atamalar değişebilir. Arkanızı burada kollamanız gerekli.

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, çok iş odaklı bir hafta bu hafta gerçekleştireceğiniz hareket ve iş bitiricilik maddi olarak ay sonuna doğru size destek sağlayacak. Ama performansı gerçekten çok önemli hiçbir şey ertelememeli ve iş birliği içinde olmalısınız. Diğer taraftan gireceğiniz kalabalık ortamlarda özellikle çarşamba günü çok büyük iş bağlantıları, iş sözleşmeleri yapabilirsiniz. Aşk adına da çarşamba günü sizin için kritik bir enerjiye sahip eğer yeni bir insanla tanışıyorsanız. Hayatınızda boş boşuna gelmediğinin altını çizmek isterim.

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, bu hafta başında aşk değişiklikler, ortaklıklar adına sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kısa süreli de olsa bir tatile çıkma fırsatınız oluşabilir. Diğer taraftan yurt dışı bağlantılı işlerde vize ve devlet kapısında beklediğiniz kâğıt varsa olumlu bir hafta. Dikkat etmeniz gereken konu para fırsatlar geldiği gibi hızlıca gidebilir. Ve diğer bir dikkat etmeniz gereken konu ise sağlık özellikle baş bölgeniz biraz hassas baş ağrılarına şekerden kaynaklı migrene dikkat etmelisiniz.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, bu hafta hareket halinde olacaksınız. Hafta başında maddi konuları çözerken, daha fazla çalışıp işlerinizi güzel bir düzene sokacaksınız. Diğer taraftan Venüs’ün burç değiştirmesiyle beraber çok aşk dolu bir enerji sizi bulacak. Size özellikle gideceğiniz yolculuklarda yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Flört adına muazzam bir etki var. Ortaklıklar, iş birlikleri ve iş anlaşmaları için çok güzel zamanlar. Ve son olarak önemli bir sözleşmeyi imza atabilirsiniz. Önünüze gelecek her türlü anlaşma 11 Temmuz’a kadar gökyüzü tarafından destekleniyor.

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, bu hafta çok iş haftası fakat tek başınıza değil ortak girişimlerin içinde olmanızı tavsiye ediyor. Gökyüzü özellikle tavsiye edemediğiniz paralar bir yandan hayatınızı düzenleme ev ortamınızda minik tadilat ve tamirat işleri hafta sonuna doğru da aşk ve ilişkiler öne çıkacak. Bu hafta ortaklıklarla ilgili güzel kararlar alabilirsiniz. Yine çevrenizdeki insanların ilişkinize desteğiyle beraber ilişkinizde ciddi bir karar alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken konu para tutamayacağınız sözleri maddi konularda vermemelisiniz.

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, bu hafta yine evle ilgili konular öne çıkacak. Fakat biraz daha yatak odası ile alakalı değişiklikler yapabilirsiniz. Diğer taraftan ikinci bir iş imkânı oluşacak ve bunun için yakın çevrenizden destek alacaksınız. Hafta sonuna doğru bir seyahat programı gündeme gelse de çevremizdeki insanların verdiği sözleri tutamamaktan kaynaklı bu yolculuğa çıkamayabilirsiniz. Eğer seyahat ve tatil planınız varsa sizden ricam önce bireysel davranıp, sonra arkadaşlarınızı dahil edin ki iptaller modunuzu düşürmesin.

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, sezgilerinizin çok kuvvetli olduğu bir hafta. Hafta başında sürpriz bir haberin enerjisi size malum olabilir. Hafta sonuna doğru ise parayla ilgili konularda minik riskler alabilirsiniz. Lütfen riskler minik olsun. Eğer içinize siniyorsa okey ama öbür türlü sizi zorlayabilir. Daha kontrollü gitmekte fayda var. Son olarak uzun zamandır görmediğimiz eski bir ilişkiniz canlanma noktasına gelebilir. Size iyi gelecek ve eminseniz devam edin. Sağlıkta ise bağırsaklarınız oldukça hassas. Evde yemek yemenizi tavsiye ederim.

Facebook Google plus Instagram Twitter