Temiz Magazin
14 Haziran 2024

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Seyhan Erdağ yazdı: 2009'da Cenin 2024'de sünnet derisi. Ünlülerle reklam yapan güzellik sektörü...

Gündem
06 Ocak 2024
Seyhan Erdağ yazdı: 2009'da Cenin 2024'de sünnet derisi. Ünlülerle reklam yapan güzellik sektörü...

Hepsi pazarlama stratejisi...

"Kök hücre tedavisi" deseler, kimsenin aklında kalmayacak...

2009 yılında olay yaratan Bülent Ersoy haberi: Cenin ile gençleşti

Yıl 2024: Selen Görgüzel'le başlayıp Seda Sayan'la devam eden: "Sünnet derisi ile gençleşme" haberleri...

 

ASIL ADI: KÖK HÜCRE NAKLİ

Yani kısacası 3 gündür Seda Sayan'la dikkat çeken "sünnet derisi ile gençleşme" haberlerinin altındaki mucizevi durumun genel adı: Kök hücre nakli!

2009 yılında ortalığı ayağa kaldıran "Bülent Ersoy ceninle gençleşti" haberlerinin altındaki mucizevi durumun da genel adı: Hücre nakli!

2009 yılında Bülent Ersoy sayesinde zengin olmuştu doktorlar, şimdi de Seda Sayan sayesinde zengin olacaklar, çünkü çok büyük, çok ses getiren bir gençleşme tekniği olarak akıllara yazıldı. İğneyi yaptırmayan kişi bile, en azından doktoruna "Yahu bu Seda Sayan'ın yaptırdığı iğneler nedir" diye sormazsa, ben de hiçbir şey bilmiyorum :)

4-5 yıl öncesinde de askı tekniği trend olmuştu hatırlarsanız... Yüzü yukarı kaldırmak için kullanılan askılardan zaman içinde memnun kalınmadı çünkü... 

 

 

 

Şimdi biraz aydınlatayım sizi: 

Hücrelerimiz belli bir yaşta ölmeye başladığı için yaşlanıyoruz... Ölen hücreleri geri vererek yaşlanmayı durdurmak ya da yavaşlatmak mümkün mü? Doktorlara göre "belli bir zamana kadar" mümkün ki, çok çok yüksek ücretlere (şu anda 40 bin TL'nin üzerinde) fiyatlara bu gençleştirme iğneleri vuruluyor. 

Normal şartlar altında kendi cildinizden alınması gereken bu hücreler, estetik dünyasına hizmet veren laboratuvarlarca her dönemde trend olmayı başaracak bir unsurla elde ediliyor. 

E bir de kendi cildinizden alınma işlemi, bu iğnelerden çok çok çok çok daha büyük paralar gerektiriyor... 

2009 YILINDA CENİN DEDİLER, ŞİMDİ SÜNNET DERİSİ DİYORLAR

2009 yılında Dr. Mustafa Karataş'ın Bülent Ersoy'un yüzüne uyguladığı "kök hücre" tedavisinde düşük yapan kadınlardan elde edilen cenin kullanılıyordu, şimdi ise sünnet olan bebeklerin derileri kullanılıyormuş. Bize verilen bilgi böyle. Bu iğneleri ortaya çıkaran laboratuvar sahibi birisi aramızda varsa, bizi aydınlatsın :) Aydınlatmıyorlarsa cenin ve sünnet derisine inanacağız. Yani inanmak zorundayız... 

Eeee kadınlarımız arasındaki altın günlerinde bile "gençleşme" konuşulursa, parası olanların da "genç kalmak" için bu tip iğnelerden medet umması gayet normal. 

Umarım "sünnet derisi ile gençleşme" konusunda sizi az da olsa aydınlatabilmişimdir.

Bu kadar özel bilgiyle ne yapacağınız da size kalmış...