Temiz Magazin
14 Haziran 2024

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

10 Haziran haftasında burcunuz size neler söylüyor? Astrolog Sema Sidar'ın burç yorumları

Astroloji
09 Haziran 2024
10 Haziran haftasında burcunuz size neler söylüyor? Astrolog Sema Sidar'ın burç yorumları

10 Haziran Haftasının Burç Analizleri

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, bu hafta çok fazla iletişim kanallarınızı kullanacaksınız ve yakın çevrenizle beraber kurduğunuz diyaloglarınız artacak. Kendinizi maddi konularda yetersiz ve tatminsiz hissedebilirsiniz. Parayla ilgili riske girmeden hamle yapmalısınız. Haftanın kapanışına doğru ise uzun zamandır görmediğiniz insanları görüp güzel iş birlikleri oluşabilirsiniz. Bu hafta kesinlikle her hamle de kendi menfaatinizi düşünerek ilerlemelisiniz.

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya burcunuzdaki Mars’ın Plüton’a yaptığı zorlu açıyla başlıyoruz. Rahat giden süreçleriniz, bu etki ile krize uğrayabilir. Ne istediğinizi bilmemek, konfor alanından çıkmamak ve içsel dengeyi bulmak çok zor. Özellikle kariyerle ilgili konularda sıkışmış hissedebilirsiniz. Ancak hafta sonu rahatlayacaksınız. Bu alanda emeklerinizin karşılığını bir tık aldığınızı görerek farkındalıkla ilerlemeniz gerekli. Bu hafta alma verme dengesi hayatınızı etkileyen temel konu başlığı olacak.

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, uzun zamandır içsel bir yolculuktasınız. Bu hafta aile figürlerinden bu noktada destek arasınız da göremeyebilirsiniz. Burcunuzdaki Merkür, Satürn ile oldukça zorlu bir açı yapacak. Bu etki ile hem üretmek, çalışmak isteyip hem de hiçbir şey yapmayabilirsiniz. Size verilen vaatler gerçekleşmeyebilir ama hafta sonu burcunuzdaki Merkür’ün Güneş ile yaptığı iş ortaklığı sizi çok başka yeni fikirlere sürükleyecek. Hiç olduğunuz yerle ilgili kaygı ve endişe yaşamayın. Çok güzel kapılar açılacak.

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, bu hafta yine sosyal kelebek modundasınız. Sıkıştığınız her noktada kendinizi dışarıya atabilirsiniz. Ertelediğiniz işler teker teker önünüze geleceği için programlı olmak her işi bir arada yürütebilmek çok kıymetli. Duygusal süreçleriniz ise daha dengede sadece çok fazla proje ve çok fazla fikirle doğru adımı seçmek zor olabilir. Burada da sosyal çevrenizden destek alabilirsiniz. Fakat evli çiftler, ilişkisi olan ilişkisi olan insanlardan değil daha kendi başına bir şeyleri yapmış insanların tavsiyelerini dinlemenizi öneririm.

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, bu hafta oldukça sert başlayacak sizin için. İkili ilişkiler, ortaklıklar, evliliklerde maddi konular sizi gerebilir ve kendinizden vermenize sebep olabilir. Daha akıllıca ilerlemelisiniz. Bir de sabit fikirli olmak bu hafta maalesef prim kazandırmayacak. Bu yüzden esneyebilmek, değişebilmek çok kıymetli ve önemli. Son olarak hafta sonu yeni ve sürpriz bir seyahat planı gelişebilir. Katıldığınız organizasyonlarda kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Kalabalık gruplar size birebir ilişkilerden daha iyi gelecek.

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya kariyerle ilgili konularda karar almak üzere harekete geçerek başlayacaksınız. Ertelediğiniz işleri katılacağınız bir eğitim mi taçlandırabilirsiniz. Kalabalık gruplar ise sizi gerebilir. İkili ilişkilerinize başka insanların problemleri yansıyabilir. Aşk ilişkilerinde daha dikkatli olmalısınız. Uzun vadeli düşünmeden ilişkiye çok fazla sorumluluk yüklemeden ilerlemelisiniz. Son olarak tatil planı için çok uygun zamanlar ama bütçenize hareket etmenizi tavsiye ederim.

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya maddi konulara kafa yorarak başlayacaksınız. Hatta bu sizin başkanından temin edeceğiniz, belki eşinizin ya da ailenizin parası olabilir. Onlar için gereksiz bir gerilme ve sıkışıklık yaşayabilirsiniz. Diğer taraftan ilişki odaklı bir süreç. Tek başınıza hiçbir şey yapmak istemiyorsunuz ve artık gerçekten hayatımda birisi olsun diye harekete geçeceksiniz. Özellikle iş ortamından her an güzel bir ilişkiye başlayabilir, aşk odaklı ilerleyebilirsiniz. Hayatınızda birisi varsa onunla bir iş ortaklığı gündeme gelebilir.

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya karşıt burcunuzda yer alan Mars’ın Plüton’a yaptığı zorlu açısıyla başlıyoruz. Bu etki ikili ilişkiler, ortaklıklar, ev ve aile hayatı ile ilgili sizi ruhen çok baskılayacak. Kendinizi bir yere ait hissetmekle ilgili sıkıntılar olabilir. Risk almadan ilerlemeli kendi alanınızda kalmalısınız. Diğer taraftan partnerinizin parasal konuları ile ilgili yine yol göstericilik yaparken, siz kurban olabilirsiniz. Bu hafta başka insanların problemleri başınızı ağrıtacak. Ne kadar hayatınızın içinde de olsa da karışmamanızı tavsiye ederim. Son olarak özellikle işinizdeki kriz yönetimleriniz ise oldukça başarılı. Rahatlıkla risk alabilirsiniz.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya sağlık problemleri ile başlayabilirsiniz. Kendinize iyi bakmak çok önemli çok fazla seyahat enerjiniz tetiklendiği için destek gıdalarla kendinize iyi bakmalısınız. Uyku düzeniniz bir o kadar önemli olacak. Hayatınızın en yoğun dönemlerinden bir tanesi. Sadece aile büyükleri, aileyle ilgili konularda onların dediğini yaparak bazı mecburiyetler içinde olabilirsiniz. Son olarak hafta sonu burcunuzda oldukça güzel enerjiler var. Her an yeni bir aşka başlayabilir. Güzel bir ortaklığa adım atabilirsiniz.

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, bu hafta aşka ilişkilerine zihin olarak çok takılsanız da çalışmak ve iş çok önemli. Güzel projeler gelebilir. Fakat doğru insanlarla olup olmadığından emin olmalısınız. Kendi içinizdeki dengeleri bulmak, sağlığınıza iyi bakmak ve yolculuk gerçekleştirmeniz gerektiğinde harekete geçmelisiniz. Biraz yavaş ilerleyebilir, konfor alanınızdan çıkamayabilirsiniz. Geride bıraktığımız iki hafta daha destekleyici enerjiler vardı. Artık harekete geçirecek enerjiler var. Bunları iyi değerlendirmelisiniz.

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, aileyle ilgili konular yine bu haftada gündeminizde ve özellikle yakın çevreniz maddi konularında akıl hocalığı yapabilir, onlara destek verebilirsiniz. Özellikle babanız ve yaş büyük ailenin diğer otorite figürlerinin nasıl ilerlemeleri gerektiğini, nasıl para kazanmaları gerektiğini çözümleyebilirsiniz. Onlarla ilgileneceksiniz. Hafta sonuna doğru ise muazzam bir enerji var. Yaratıcılığınız ve zekânız iş bitiriciliğininiz muazzam ne yapmak istiyorsanız rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, bu hafta kafanızı toparlamak, dengeye gelmek kararlı olup ilerlemek çok zor. Burcunuzda bulunan Neptün son derecelerde ve size zihin olarak odaklanma ile ilgili çok zorluyor. Diğer taraftan burcunuzdaki Satürn, Merkür ‘le zorlu bir açı yapacak. Yani ne istediğinizden emin olmadığınız sürece uzun vadeli kararlar gerçekleştirmeyin ve yine sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Zehirlenmelere çok açık bir dönem sizin için sağlıklı beslenmek, bol bol su içmek ve uzun vadeli düşünmemek haftanın anahtarları olacak.