Temiz Magazin
14 Haziran 2024

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar: "Merkür & Uranüs açısı ile para kaynağınız büyüyebilir, bir o kadar da harcamalarınız artabilir"

Astroloji
26 Mayıs 2024
Astrolog Sema Sidar: "Merkür & Uranüs açısı ile para kaynağınız büyüyebilir, bir o kadar da harcamalarınız artabilir"

 

ASTROLOG SEMA SİDAR

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım, bu hafta gökyüzü oldukça sakin.

Sadece Merkür’ün açılarıyla şekillenecek tüm hafta.

İletişim, konuşmalarımız ve zekamızı kullanma üzerine gelişecek bütün olaylar. Ne kadar pratik ve akılcı çözümler üretirsek o kadar rahat ilerleyeceğiz.

28 Mayıs’ta ilk olarak Merkür; iletişim, haberleşme zihin gezegeni Satürn ‘e olumlu bir açı yapacak.

Sorumluluklarımızı bilmek, sorumluluklarımız dahilinde ilerlemek, ne istediğimizi anlamak ve çözümlemek için yanımızda olacak.

Diğer taraftan zamanı iyi yönetmek duygu ve mantık arasındaki dengeyi kurmak, duygularımızı güzel bir şekilde insanlara aktarabilmek, uzun vadeli planlar, işler, projeler yapmak, ayaklarımızın yere basması adına mükemmel bir açı.

Devlet dairesindeki işler kurumsal yerdeki işlerimiz, güzel bir ortaklığa girişeceksek ve anlaşmalar için bu olumlu etkiden faydalanabiliriz.

31 Mayıs’a kadar özellikle uzun vadeli planlar, yatırımlar, elektronik eşya alımları için Merkür, Satürn olumlu açısı yanımızda olacak.

PARAYA DİKKAT!

Bu haftanın diğer etkisi ise 31 Mayıs’ta Merkür’ün Uranüs ‘le yaptığı kavuşum açısı olacak.

İkisi de iletişimden sorumlu gezegenler olduğu için hiç beklenmedik haberler sürpriz gelişmeler olabilir.

İnternet üzerinden yapacağımız alışverişler, belki para yatırımları, sanal paralar ve borsa ile ilgili ani gelişmeler duyabiliriz.

Para kaynaklarımız hızlıca büyüyebilir, bir o kadar harcamalarımız da artabilir.

Çok hızlı karar verme yeteneğimiz bizi olumlu sonuçlara yönlendirecek.

Zihnimiz, düşüncelerimiz somut adımlar atmamızı sağlayacak.

Gerçekçi tavrımız ise bize inisiyatif verecek.

Bu dönemde elektronik eşyalarımızı değiştirmek, yenilemek isteyebiliriz.

Biraz da gökyüzü bizi buna mecbur bırakabilir. Teknolojik gelişmelerden faydalanmak isteyebiliriz.

Toprakla ilgili, uçaklarla ilgili sıkıntılı haberler gelebilir.

Güzel şeylere vesile olsun, güçlü bir frekans yaratan bir etki.

Sabır, güven ve doğru iletişim muazzam kapılar açacak.

Bu etki de 3 Haziran’a kadar etkisini sürdürecek.

Bu hafta gökyüzünün enerjisiyle burçları birlikte paylaşmak istedim.

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, bu hafta özellikle ertelediğiniz işleri çözümlemek, bunları paraya çevirmek ve zaman yönetimi için gökyüzünden destek var. Maddi konuları konuşmak, sonuçlandırmak ve çözümlemek noktasında rahat hareket edeceksiniz. Diğer taraftan uyku düzeniniz önemli ve iyi uyumak dinlenmek hafta içindeki temponuz birebir etkileyecek. Son olarak önemli konuşmalar yapmak istiyorsanız bu hafta enerji size çok uygun. Sadece ani karar vermeden kendinize bir günlük bir süre tanıyarak ilerleyebilirsiniz.

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, burcunuzdaki Merkür, Satürn’e çok olumlu bir açı yapıyor.  Yine burcunuzda Merkür, Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor. Bu etkilerle beraber sosyalleştiğiniz alanlarda kendinizi daha rahat ifade ederken, kurduğunuz iletişim çok kapı açacak. Gökyüzü bu anlamda full destek yanınızda, kendi istediğiniz insanlarla bir arada olmak, insanlar arasındaki arabuluculuğu üstlenmek, daha yeni insanlar tanımak bu hafta sizin ana konu başlıklarınız olacak. Maddi açıdan ise çok olumlu, başarınızı kazanca çevirmek için harekete geçmeniz yeterli.

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, kariyerle ilgili konular çok fazla öne çıkarken, zihniniz oldukça karışık. Birden fazla şeyi aynı anda yapmak isteyebilir ve programları karıştırabilirsiniz. Küçük adımlarla ilerlemek kendinizi güvence altına alarak gitmek ve emin olmadan hamle yapmamak çok önemli. Dengeye gelmek için profesyonel destek alabilirsiniz, sevdiğiniz arkadaşlarınızın fikirlerine danışabilirsiniz. Desteksiz daha çok karışabileceğiniz etkiler var. Ya da yazarak, zihninizi durdurabilirsiniz.

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, sürpriz seyahatlere açık olmalısınız. Yolculuklar bu hafta ana tema konunuz olacak. Seyahat enerjisi, alacağınız eğitimler, kalabalık ortamlarda bir arada güzel organizasyonların içinde yer almak, yeni insanlar tanımak için çok pozitif etkiler altındasınız. Ayrıca minik hayat tecrübeleri ile çevrenizde kime güvenip kime güvenmemeniz gerektiğini de çözümlerken, konfor alanından çıkmanız ve bu bahsettiğim güzel enerjileri yaşamanız için harekete geçmelisiniz.

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, bu hafta maddi konular sizin için başı çekerken, özellikle krediler, ödemeler, mirasla ilgili konularda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kariyerle ilgili olarak ise biraz inatçılığınızdan kaynaklı iş kayıpları olabilir. Esneyebilmek, esnek davranmak çok çok önemli olacak. Diğer taraftan bir tek doğru olmadığını birden fazla doğrunun olabileceğini de söylemek isterim. Çünkü bu hafta bu konuyla çok fazla karşı karşıya kalacaksınız.

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilikle ilgili temalar da güzel gelişmeler, hayatınızda kimse yok ise uzun vadeli bir ilişki başlangıcı olabilir. En azından çevrenizde daha doğru insanlar olacak ve size iyi gelecek. Diğer taraftan seyahat programı yapmak yurt dışı ile bağlantılı işlerde harekete geçmek ve eğitimle ilgili alanlarda söz sahibi olmak için çok güzel. Özellikle yüksek lisans, doktora ya da üniversiteyle alakalı bir süreçteyseniz bu haftaki olumlu etkileri muhakkak değerlendirmeli ve hamle yapmalısınız. Son olarak boyun ve boğaz bölgeniz hassas yediklerinize ve içtiklerinize ekstra dikkat etmelisiniz.

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, sağlıkla ilgili konular öne çıkacak. Ayaklarınıza ve ayakla ilgili rahatsızlıklara dikkat etmelisiniz. Diğer taraftan vücudunuz ödem tutmaya yatkın böbrekle ilgili problemleriniz varsa su tüketimine ekstra dikkat etmelisiniz. Bu hafta sizin önemli nokta parayla ilgili ummadığınız sürpriz gelişmelerin olması. Gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Özellikle mirasla ve parayla ilgili bir beklentiniz varsa oldukça olumlu sonuçlanır. Fakat bir o kadar da giderleriniz de artacak. Parayı dengelemek önemli.

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, karşıt burcunuzdaki Merkür’ün yaptığı olumlu açılar size ikili ilişkilerde, sürpriz ortaklıklarda, yeni girişimlerde ve işinizi sosyal medyaya taşıyıp internet üzerinden daha fazla gelir elde etme adına destek olacak. Oldukça sosyal olacağınız bir hafta ve ikili görüşmelerin içinde yer alabilirsiniz. Diğer taraftan kalabalık gruplar içinde yer almak isteseniz de burayı dengelemek zor olabilir. Bu yüzden birebir görüşmelerde bulunmanızı tavsiye ederim.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, bu hafta evinizi düzenleme, evle ilgili minik değişiklikler yapma haftası. Biraz evden işlerinizi yürütebilirsiniz. Yine tatil planlarınız varsa otel değil de ev kiralayarak gerçekleştirmelisiniz. Bu dönem sizi daha güvende hissedeceğiniz, size ait olan yerler besleyecek. Ayrıca baba ve baba kökünden gelen akrabalarınızın sağlık problemleri gündeminizi meşgul edebilir. Onlarla ilgilenebilirsiniz. Diğer taraftan sağlıkla ilgili kendinize iyi bakmak ve spora başlamak için çok güzel etkileri altındasınız. Güvende hissetmek gibi bir arayışınız olacak. Bunu da ruh beden zihin olarak bir bütün gibi düşünerek gerçekleştirebileceksiniz.

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, bu hafta gerçekten sizin için mükemmele yakın. Çevreniz, kardeşleriniz ve komşularınızla beraber iletişiminizi ve sosyalleşmenizi artırırken, diğer taraftan her an sürpriz bir aşk gelebilir. Gideceğiniz yolculuklar size ilişki adına destek sağlayacak. Mevcut ilişkinizde de problem varsa kesinlikle tatile çıkmanız ya da bir yolculuk yapmanızı öneririm. Diğer taraftan çocuklarınız varsa eğer onlarla ilgili konular onların seyahat programı da yine sizin gündeminizde olacak.

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, bu hafta kazançlı bir hafta gelirlerinizi arttıracaksınız. Evle ilgili konularda somut adımlar atacaksınız. Aynı zamanda ev düzeni ve aile içindeki maddi konularda yine sizin sorumluluklarınızda olacak. Biraz evden iş yürütmek isteyebilirsiniz. Bu arada bir mülkünüz varsa kiralamak satmak ya da mevcut paranızı yatırıma dönüştürmek istiyorsanız yine harika zamanlar. Sadece birkaç gün düşünerek hızlı hareket etmeden ilerlerseniz sonuç sizi daha çok tatmin eder.

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya burcunuzdaki Satürn’ün Merkür ile yaptığı olumlu açıyla başlıyoruz. Bu etkiyle beraber şehir içi trafiğiniz artarken, uzun zamandır görmediğiniz insanlarla karşılaşıp, iş birlikteliklerinin içinde yer alabilirsiniz. Diğer taraftan “ben” diyebilecek, duygularınızı mantıkla dengeleyebilecek olumlu etkiler altındasınız. Ayrıca eğer sıkıntı yaşadığınız bir an önce çözümlenmesi istediğiniz sağlık problemleriniz varsa kesinlikle profesyonel bir destek almalısınız. Kendisi çözülsün kendisi sonuçlansın diyecek vaktiniz yok. Zamanı iyi kullanmak önemli. Çünkü verimli zamanlar.