Reklam
Temiz Magazin
06 Mart 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 22 Şubat haftası burç yorumları

Astroloji
21 Şubat 2021
Astrolog Sema Sidar'ın 22 Şubat haftası burç yorumları

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'DAN

15 Şubat Haftası Burç Analizleri

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Mars’ın Plüton ile yaptığı güzel açı ile başlıyoruz. Bu etki hem çalışmalarınızın sonuç vereceğini hem de bunun maddi kazançlarınıza yansıyacağını gösteriyor. İşle ilgili beklediğiniz haberler gelebilir ve maddi beklentilerinizin çoğunu bu hafta gerçekleştirebileceksiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise sizi içe döndürebilir, farklı konulara ve meditasyona eğilebilirsiniz. Güneş- Uranüs olumlu etkileşimi ise size maddi kaynaklarınızı doğru yönlendirme adına destekleyecek ve gerçekleşecek dolunay ise ve sağlıkla ilgili konularda hayatınızı düzene sokmak için gerekli sorumluluğu aldıracak.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya burcunuzdaki Mars’ın Plüton etkileşimi ile başlıyoruz. Bu olumlu etki sizi sosyal çevre, arkadaşlık ilişkileriniz ve yolculuklarında destek sağlarken. Eğitimde uzun süredir yaşadığınız sıkıntıları da bu etki ile çözebileceksiniz size fayda sağlayacak. Diğer yandan Venüs’ün burç değiştirmesi ise sizi kalabalık gruplarda popüler yaparken, hayatınızda kimse yoksa arkadaş ortamlarınız sayesinde yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Burcunuzdaki Uranüs ‘ün Güneş ile yaptığı olumlu açı ise sizi enerji olarak yukarı çekecek. Kendinizi uzun zamandır hissetmediğiniz kadar iyi hissedebileceksiniz. Dolunay ise aşk ve ilişki adına size destek sağlarken, yeni bir hobi edinebilirsiniz. Diğer yandan çocuklarınızın sıkıntı yaşadığı konuları düzeltmek adına profesyonel destek alabilirsiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Mars’ın Pluto ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki maddi anlamda çıkış yakalayamadığınız konularda sevdiklerinizden destek alabileceğinizi gösterirken, arkadaş çevrenizle maddi konularda alacak verecek olayına girmezseniz çok güzel olur, parasal konularda ailenizden başka alacağınız tüm destekler sizi zorlayabilir. Venüs’ün burç değiştirmesi kariyerde etkilerken, iş ortamında bayan figürlerle daha rahat anlaşabileceksiniz ve beklentileriniz daha güzel gerçekleşecek. Güneş-Uranüs etkileşimi ise sağlık açısından sıkıntı yaşadığınız konularda size fırsat sağlayacak ve gerçekleşecek dolunay ise sizi aile yaşamınızda, ev içinizin içini düzenleme adına tetikleyecek. Evinizin temizliğine çok takılabilirsiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Mars-Plüton olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etkiyle partnerinizle yaşadığınız sorunları çözebileceğiniz gibi kendi arkadaş ortamınızda oldukça rahat güzel ilişkiler kurabileceksiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise size eğitimle ilgili konular, yurtdışı ve yolculuklarında çok destek sağlayacak. Diğer yandan Güneş-Uranüs etkileşimi ise özellikle büyük bir organizasyon işiniz ya da kalabalık gruplar yapacağınız bir toplantı başarıyla sonuçlandırmanız adına destek sağlarken, sezgileriniz çok kuvvetli rahatlıkla kullanabilirsiniz. Son olarak gerçekleşecek dolunay sizi yakın çevrenize karşı daha hassaslaştıracak, kardeşleriniz ve yakın çevrenize ilginiz alakanız artarken, sürpriz bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Mars-Plüton etkileşimi ile başlıyoruz. Bu güzel etki sizi sağlıkla ilgili konularda ve iş ortamında çok rahat etkileyecek. Diğer yandan işle ilgili önemli insanlarla görüşeceksiniz, bu hafta istediğiniz sonuçların çoğunda başarı sağlarken, kariyerle ilgili mücadeleleriniz olumlu sonuçlanıyor. Venüs’ün burç değiştirmesi ise maddi kaynaklar da size etkilerken, önümüzdeki 25 günlük süreçte miras beklentiniz varsa bunla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Yine kredi çekmek, yatırım yapmak için olumlu etkiler altındasınız. Güneş-Uranüs etkileşimi bireysel olarak, yaptığınız konuşmaların kazanç olarak dönmesini sağlayacak. Son olarak gerçekleşecek dolunay para kaynaklarınızda gerçekleşiyor. Bu hafta iş, kariyer ve sağlık açısından oldukça destekleyici etkiler var.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya Mars-Plüton olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizi yolculuklar, eğitimle ilgili konular, ilişkiler, çocuklar bu konu başlıklarında fırsat sağlayacak. Uzun zamandır beklediğiniz ilişkiler açısından destekleyici zamanlar. Venüs’ün burç değiştirmesi de bu anlamda sizi olumlu etkilerken, evinizdeki sıkıntıları çözebileceğiniz gibi evlilik ve ilişkilerle ilgili konularda da sorumluluk alabileceksiniz. Diğer yandan Güneş-Uranüs etkileşimi ise partnerinizle sürpriz bir seyahate çıkmanızı desteklerken, eğitimle ilgili konularda yapacağınız ortaklıklar, ortak projeler sizi sonuca götürecek. Burcunuzda gerçekleşecek dolunay ise sizin hayatınızda düzenlemeniz gereken alanlarda, güç bulmanızı ve sonuç almanızı sağlıyor. Hayatınızı düzenleme vakti geldi diyebilirim.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Mars’ın Plüton ile gerçekleştirdiği olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizin aile hayatınızı düzenlerken, bir yandan da maddi kaynaklarınızı daha rahat bir şekilde dönüştürebileceğinizi gösteriyor. Venüs’ün burç değiştirmesi iş ortamınızı, sağlığınızı olumlu etkileyecek. Maddi açıdan yaşadığınız sıkıntılar varsa bunları çözümlerken, lüks ihtiyaçlarınızı da frenleyebileceksiniz. Güneş’in Uranüs ile yaptığı olumlu açı ile özellikle gün içindeki yoğun programınızı düzenlemek, programlı bir şekilde gitmek ve zamanı iyi kullanmak adına yanınızda olacak. Gerçekleşecek dolunay ruhsal konulara yönlendirecek, sıkıntı yaşadığınız bir konuda profesyonel destek alabilirsiniz. Bu size enerji olarak oldukça iyi gelecek.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Mars’ın Plüton ile gerçekleştirdiği olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki size ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklıklarda çok güzel bir sürece sokarken, partnerinizle sürpriz bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Venüs ün burç değiştirmesi zaten size aşk adına çok güzel etkileyecek, hayatın her alanına sevgiyi oturtma, kendinize vakit ayırma, dolu dolu yaşamanın adına sıra sizde. Güneş-Uranüs olumlu etkileşimi ise mevcut ilişkinizde ciddi bir karar alabileceğinizi gösteriyor ya da  uzun süreli bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Gerçekleşecek dolunay ise kalabalık gruplardaki popülerliğinizi arttırırken, arkadaşlarınız arasında size fayda sağlamayan insanları ya da sadece sizin vericiliğiniz ile devam eden ilişkileri sonlandıracak.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Mars’ın Plüton ile yaptığı olumlu açı başlıyoruz. Bu etki çalışmalarınızın mükafatını alabileceğinizi, maddi anlamda beklentilerinizi daha rahat karşılayacağınızı gösterirken, daha fazla çalışabilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise hem aile yaşamında size olumlu etkileyecek hem de evinizin içinde değiştirmek istediğiniz dekorasyonla ilgili durumlarda daha rahat hareket etmenizi sağlayacak. Güneş-Uranüs etkileşimi ise özellikle yatakla ve yatak odası ile ilgili değişiklikler yapabileceğinizi gösteriyor. Kendinize istediğiniz konfor alanını için profesyonel bir insandan destek alabilirsiniz. Gerçekleşecek dolunay ise kariyerde etkilerken, düzenlemek istediğiniz alanlara yönelik daha detaycı bir tavırla işinizi profesyonelleştireceksiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya burcunuzdaki Plüton’un Mars’a yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bireysel anlamda yapacağınız mücadeleleri olumlu sonuçlandırırken, özellikle çocuklar, kendinize ayıracağınız, vakit mevcut ilişkiniz bunlarda bir düzenlemeye gidebilirsiniz. Diğer yandan Venüs’ün burç değiştirmesi yakın çevreniz ile daha fazla haşır neşir olacağınızı, kardeşlerinizin uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızı görebileceksiniz. Güneş- Uranüs olumlu açısı ise sürpriz bir yolculuğa işaret ediyor. Gerçekleşecek dolunay ise eğitim alanında etkileyecek, kendinizi geliştirecek bir eğitime başlayabileceğiniz gibi yarım bıraktığınız kitaplara yönelebilir ya da kendisi değiştirmek istediğiniz alanlarda biraz kitap alışveriş yapabilirsiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Mars’ın Plüton ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu sizin içe dönüş sürecini daha farklı bir alana yönlendirirken, kendinizi bulmak adına profesyonel bir destek alabilirsiniz. Aile, ev hayatı bu konularda bir düzene gideceksiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise para açısından sizi çok güzel etkilerken, hiç beklemediğiniz fırsatlar bu hafta hayatınızda olabilir. Güneş-Uranüs olumlu açısı da buna destek verirken, aileden gelebilecek maddi destekleri öne çıkaracak. Son olarak gerçekleşecek dolunay ise mirasla ilgili konular, burslar, vergiler bu konularda hayatınızda bir düzenlemeye gideceğinizi gösterirken, parasal anlamda olumlu bir hafta.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Mars’ın Plüton’a yaptığı olumlu açı, sizin yakın çevrenizle vakit geçirmenizi sağlarken, kalabalık bir organizasyonun içinde yer alabilirsiniz. Özellik online da yapacağınız projeler ve planlar size çok iyi gelecek. Diğer yandan Venüs burcunuza geçiyor, hayatın her alanına aşkı doya doya yansıtırken, sürpriz bir birlikteliğe başlayabilirsiniz. Güneş-Uranüs olumlu açısı ise sizi bireysel anlamda daha iyi bir konuma getirecek, Güneş burcunuzdan bu açıyı gerçekleştirirken, karşıt burcunuzda gerçekleşecek dolunay ilişkilere yönlendiriyor, sürpriz bir aşka başlayabilir, güzel bir ilişkinin içinde yer alabilirsiniz. İlişkiler, ortaklıklar için fırsatları değerlendirmelisiniz.

Etiketler: 
burçlar
Astrolog
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter