Reklam
Temiz Magazin
16 Mayıs 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 26 Nisan - 3 Mayıs haftası burç yorumları

Astroloji
25 Nisan 2021
Astrolog Sema Sidar'ın 26 Nisan - 3 Mayıs haftası burç yorumları

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN 

26 Nisan Haftasının Burç Analizleri

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya zorlu bir dolunay ile başlıyoruz. Bu etki sizi ödemeler, borçlar, krediler alanında etkilerken, parada riskten uzak durmalı ve daha stratejik davranmalısınız. Başkalarından kaynaklı gereksiz borçlanmalar sizi yorabilir. Plüton’un geri hareketi ise kariyerde etkileyecek, kariyerle ilgili konularda başka insanlara göre hareket etmek zorunda kalacaksınız ve birçok şeyi tecrübe ile deneyimleyeceksiniz. Güneş-Uranüs kavuşumu ise size maddi kaynaklar da destek verecek. Merkür’ün Plüton ve Neptün ile yaptığı olumlu açılar da yine parada etkilerken, maddi kaynaklarınızı arttırmak için sürpriz fırsatlar gelişebilir. İş ortamınızda rahat koşulları sağlayabileceksiniz ve bu hafta sonu özellikle gerçekleştirdiğiniz iş bağlantıları ya da ilişkiler hep size fayda sağlayacak.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya karşıt burcunuzda gerçekleşen zorlu dolunay ile başlıyoruz. Bu etki ikili ilişkiler, evlilikler ve ortaklıklarda gün yüzüne çıkmamış sırlarını çıkartacak, güvenle ilgili sıkıntılar yaşayabileceğinizi gösteriyor. Plüton’un geri hareketi ise eğitimle ilgili konular yolculuklarda size yeni tecrübeler ve deneyimler kazandıracak. Biraz daha kendinizi geliştireceğiniz bir eğitim de yer alabilirsiniz. Güneş- Uranüs kavuşumu ise burcunuzda gerçekleşirken, yine burcunuzdaki Merkür’ün Plüton ve Neptün ‘e yaptığı olumlu açılar, bu hafta başında yaşadığınız sıkıntıları çözerken, sizin farkındalığınızda artıracak. Gideceğiniz yolculuklar, gireceğiniz sosyal ortamlar arkadaş çevreniz size çok iyi gelecek önemli iş bağlantıları yapabilirsiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya zorlu dolunayla başlıyoruz. Bu etki iş ortamında arkanızdan dönen işler konusunda ihtarda bulunurken, sağlıkta da özellikle hormonsal rahatsızlıklarınız varsa gün yüzüne çıkabilir. Kendinizi gün içinde zaman zaman güçsüz hissedebilirsiniz ve yorulabilirsiniz. Plüton’un geri hareketi ise maddi konularda yatırım yapmanız konusunda size tecrübe kazandıracak. Paranın önemi yine kimseye borç vermemeniz konusunda değişim ve dönüşümler yaşayabilirsiniz. Güneş-Uranüs kavuşumu, Merkür’ün, Plüton ve Neptün ile yaptığı açılar sizin zaman zaman içe dönmenize, kendinizle ilgili yapmanız gerekenlere yönelmenizi sağlayacak. Kariyerle ilgili hafta sonuna doğru beklediğiniz bir haber varsa gelebilir. Diğer yandan paranızı çok daha verimli kullanmak önemli.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya zorlu dolunay ile başlıyoruz. Bu etki ilişkiler, aşk ve çocuklarla ilgili konularda sizi etkilerken. Sezgilerinize güvenmelisiniz ama diğer insanlara güvenme konusunda daha tedbirli olmalısınız. Eski ilişkiler bu hafta gündeme gelebilir, mevcut ilişkinizde de partnerinizi söylediklerine değil yaptıklarına bakmalısınız. Plüton’un geri hareketi ise evlilik, ilişkiler ve ortaklıklarda maddi konularda tecrübe ile deneyim elde edeceğinizi gösteriyor. Güneş-Uranüs kavuşumu Merkür’ün Neptün ve  Plüton  ile yaptığı açılar sizi  sosyal ortamlarda öne çıkaracak. İş geliştirmek için daha stratejik ilişkiler kurmak adına süreç lehinize olacak. Sürpriz bir eğitim programına da dahil olabilirsiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya zorlu dolunayla başlıyoruz. Bu etki sizi aile kavramların da etkilerken, ev halkı ile ilgili tahmin edemeyeceğiniz sürpriz gelişmeler olabilir. Ev içindeki bazı sırlar sizi bulabilir. Yine evin su tesisatı ile ilgili tadilat ve tamirat işleri bu hafta biraz sizin sorumluluğunuzda olabilir. Diğer yandan Plüton’un geri hareketi ise sağlık açısından sizi etkiliyor. Dişler ve kemiklerle ilgili bir tedavi süreciniz başlayabilir. Dişlerinizi yeniden yaptırmak isteyebilirsiniz. Güneş-Uranüs kavuşumu ve Merkür’ün Plüton ve Neptün’e yaptığı olumlu açılar kariyerde alanında etkileyecek. Kariyerde uzun süreli iş bağlantıları yapabilirsiniz. İş değiştirmeyi düşünüyorsanız hamle yapmak için uygun zamanlar fakat sonuçlanması ağustos ayının bulabilir.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya zorlu dolunay ile başlıyoruz. Bu etki sizi yakın çevre, kardeşler ve sosyal çevrenizde etkileyecek. Onların bazı sırları, bazı konularda sizden sakladıkları ortaya çıkabilir. Yine yakın çevreniz ile ilişkilerinizi daha stratejik bir şekilde yapmalısınız. Önce kendinize güvenip sonra onlara güvenmeniz rahat etmenizi sağlayacak. Plüton’un geri hareketi ise ilişkiler alanında etkileyecek. Aşkta daha mantıklı olmayı ve mantık doğrultusunda davranmayı deneyimleyeceksiniz. Uranüs-Güneş kavuşumu, Merkür’ün Plüton ve Neptün ‘e yaptığı olumlu açılar ise yurt dışı uzun yolculuklarla ilgili size destek sağlarken, hayatınızda kimse yoksa gideceğiniz yolculuklarda yeni birisi ile tanışabileceğinizi gösteriyor.  Pandemi sürecinde olsak da bir şekilde yolculuğun konusu ve konuşması yapılacak. Ayrıca sürpriz bir eğitim programı bu hafta karşınıza çıkabilir.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya zorlu dolunay ile başlıyoruz. Bu etki sizi para alanında etkilerken, maddi konularda daha stratejik davranmalı kolay kolay kimseye güvenmemelisiniz. Para kaynaklarınızı gözden geçirmeli ve gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız. Hatta kimseye harcamalarınızı söylememelisiniz. Plüton’un geri hareketi ise aile ve ev konularında etkilerken, ev alma ya da ev borcu kapatma ile ilgili yeni bir dönem başladı. Paranızın kıymetini bileceksiniz. Uranüs-Güneş kavuşumu ve Merkür’ün, Plüton ve Neptün’e yaptığı olumlu açılar. Başkasının finans kaynakları adına sizi desteklerken beklediğiniz prim, zam ve ekstra para kaynakları varsa olumlu sonuçlanması adına fırsat oluşturacak. Fakat bir o kadar da ev ve aileye para harcayabilirsiniz dikkatli olalım.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya burcunuzda gerçekleşen zorlu dolunay ile başlıyoruz. Bu etki sizin farkındalığınızı arttırırken, güçlü olmanız gerektiğine de vurgu yapacak. Hayatın her alanında ben buradayım demek için gerekirse fedakârlık yapacaksınız. Plüton’un geri hareketi ise kardeşlerle olan ilişkilerinde daha mantıklı gitmeniz doğrultusunda yeni tecrübeler yaşamanıza sebebiyet verecek. Güneş-Uranüs kavuşumu ve Merkür’ün Plüton ve Neptün’e yaptığı olumlu açılar evlilik, ilişkiler ve ortaklık da destek sağlarken, güzel bir girişimi, maddi bir ortaklığa imza atabilirsiniz. Diğer yandan hayatınızda kimse yoksa bu hafta aşk adına şanslı bir burçsunuz fakat güven duygusu dan dolayı sıkıntılar olabilir. Tanıştığınız insana yılın adamı ya da yılın kadını unvanını vermek için biraz daha beklemenizi tavsiye ederim.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya zorlu dolunay ile başlıyoruz. Bu etki sizin içe dönmenize daha çok kendiniz ile evde vakit geçirmenize sebebiyet verirken, sağlık açısından riskli burçlardansınız. Virüsle ilgili bu hafta en dikkat etmesi gereken burç hatta sizsiniz daha dikkatli olmalısınız. Plüton’un geri hareketi ise maddi konularda sizi etkileyecek. Paranın kıymetini anlayacaksınız, para biriktirmeniz gerektiğini deneyimleyeceksiniz. Uranüs-Güneş kavuşumu ve Merkür’ün Plüton ve Neptün’e yaptığı olumlu açılar daha rahat iş ortamı sağlarken, diğer yandan da sağlığınıza çok özen göstereceksiniz. Sağlıklı beslenmek, sağlıklı olmak iyi gelirken diyet yapmak için uygun koşullar olduğunu da belirtmem gerekir.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya zorlu dolunay ile başlıyoruz. Bu etki size kalabalık gruplarda etkilerken sosyalleştiğiniz ortamlara dikkat etmelisiniz. Arkadaş gruplarınız da kime güvenip kime güvenmeyeceğinizi deneyimleyeceğiniz önemli bir etki. Aklınızdaki projeleri de kimseyle paylaşmamanızı tavsiye ederim. Plüton burcunuzda geri harekete başlayacak. Hayatla ilgili beklentileriniz ve isteklerinizde daha mantıklı gitmeniz gerektiğini tecrübe ile öğreneceksiniz. Uranüs-Güneş kavuşumu ve Merkür’ün Neptün’e ye Plüton’a yaptığı olumlu açı ise ilişkilerde size destek verecek. Yine çocuklarla ilgili konularda maddi ve manevi sorumluluk bu hafta sizin üzerinizde olacak. Diğer yandan şehir içi trafiğinizde bu hafta sonuna doğru artabilir.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya zorlu bir dolunay ile başlıyoruz. Bu etki size kariyerde etkilerken, kariyerde üst düzey insanlara kolay kolay güvenmemeniz gerektiğini de vurguluyor. Diğer yandan iş değişikliği düşünüyorsanız, aklınızdaki projeleri ve iş olanaklarını kimseyle paylaşmamalısınız. Plüton’un geri hareketi ise içe dönmenizi daha ruhsal konulara odaklanmanızı sağlayacak. Soğuk ve mesafeli insanları bu dönemde hayatınızdan çıkartabilirsiniz. Uranüs-Güneş kavuşumu, Merkür’ün Plüton ve Neptün’e yaptığı olumlu açılar daha çok ev hayatına, ev düzenine önem vermenizi sağlarken, Ev değişikliğiniz gündeme gelebilir. Diğer yandan para kaynaklarınızda da sürpriz artışlar olabilir.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya zorlu bir dolunay ile başlıyoruz. Bu etki sizi yolculuklar, seyahatler ve eğitim konularında etkileyecek. Bu ortamlara da ki insanlara kolay kolay güvenmemeli daha stratejik gitmelisiniz. Bu arada sezgileriniz çok kuvvetli olacak uzun zamandır beklediğiniz, bir iş bir proje varsa bu hafta hayata geçirebilirsiniz. Plüton’un geri hareketi ise sosyal çevreniz konusunda daha mantıklı davranmanız gerektiğini size öğretecek. Uranüs-Güneş kavuşumu Merkür’ün Plüton’a ve Neptün ‘e yaptığı olumlu açıları ise yakın çevreniz ve kardeşlerinizle daha iyi olmanızı sağlarken, hayallerinizi gerçekleştirmek için doğru insanlar karşınıza gelebilir. Bu anlamda oldukça güzel etkiler var.

Etiketler: 
burçlar
Astrolog
Sema Sidar
Astroloji

Facebook Google plus Instagram Twitter