Temiz Magazin
19 Temmuz 2024

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'la burçlar

Astroloji
23 Haziran 2024
Astrolog Sema Sidar'la burçlar

24 Haziran Haftasının Burç Analizleri

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, bu hafta ertelediğiniz işleri yapma ve korkularınızla yüzleşme haftası. Bir içsel yolculuğa çıkacaksınız Satürn retro’dan dolayı ve kendinizi keşfetme yoluna gideceksiniz. Bu nokta da halı altına süpürdüğünüz konular da teker teker karşınıza gelecek. Diğer taraftan maddi konularda rahat bir hafta ve aileden destek alabilir ya da onların maddi konularına çözüm bulabilirsiniz. Ayrıca hak ettiğinizi alma ilişkilerdeki yine finansal problemleri çözme adına güzel etkiler altındasınız.

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, bu hafta sosyal çevrenizden, arkadaşlarınızdan, hayatınızda kimler olması gerekiyor nasıl bir gelecek planınız var bunları öğreneceğiniz bir yolculuğa çıkacaksınız. Satürn retrodan kaynaklı. Diğer taraftan burcunuzdaki Mars, Venüs ile çok güzel bir açı yapacak. Böylece seyahat, harekete geçmek, partneriniz ile yolculuğa çıkmak ve gelirlerimizi arttırmak için olumlu etkiler altındasınız. Ayrıca hafta sonuna doğru burcunuzdaki Uranüs, Merkür ile çok güzel bir açı yapacak. Yeteneklerinizi kullanmak potansiyelinizi daha iyi bir noktaya taşımak için de harekete geçebilirsiniz.

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, kariyerle ilgili konularda kendinizi geliştirmek, hangi noktaları daha iyi yapabilirsiniz hem bunu anlayacağınız hem de belki bu konuda destek alacağınız ve istikrarsız olduğunuz alanlarda denge de olma adına Satürn’den önemli deneyimler elde edeceksiniz. Ayrıca maddi konularda yine bu hafta gündeminizde olacak. Daha fazla para kazanmak isteyeceksiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise sağlığınız biraz kilo almaya meyilli bir haftadasınız. Size iyi gelecek yemeklerle beslenmek önemli. Gıda zehirlenmelerine açık etkileriniz var.

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, bu hafta burcunuzdaki Merkür çok fazla açı gerçekleştirecek. Önce Satürn ile sonra Uranüs ile ve yine burcunuzdaki Venüs, Mars’a olumlu açı gerçekleştirecek. Tüm bunlar hayatınızı köklü bir şekilde değiştirmek için önemli kararlar alma, beklentilerinizi hayata yansıtmak adına size çok iyi gelecek. Kalabalık gruplarda gözükeceksiniz ve öne çıkacaksınız. Geleceğiniz adına güzel zamanlar. Bu arada bir eğitim alabilir. Kendinizi geliştirmek adına daha farklı alanlara yönelebilirsiniz. Bu arada yurt dışı bağlantılı işler ve girişimler yapmak istiyorsanız yine olumlu zamanlar.

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftanın en önemli gezegen hareketlerinden Satürn retrodan kaynaklı maddi konularda kim yanınızda, siz ne kadar parayı elinizde tutabiliyorsunuz. Mirasla ilgili konularda hakkınız mı yeniyor, yoksa duygusal mı davranıyorsunuz bunları deneyimleyeceğiniz önemli tecrübeler yaşayacaksınız. Diğer taraftan oldukça sosyalleşeceksiniz. Fakat bu daha çok kariyer alanında olacak ve olmakta zorunda kalabilir. İşle ilgili korkularınızı çözümlemek için harekete geçmek bunları çözmek çok çok önemli. Kesinlikle kariyerle ilgili konuları ertelemeyin.

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, bu hafta karşıt burcunuzda Satürn retro hareketine başlıyor. Sizin için ikili ilişkiler, ortaklıklar, sözleşmeler, anlaşmalar için kritik zamanlar ilişkilerdeki duygusallığınız, bağımlılıklarınız çözümlemek adına birer birer önünüze düşecek. Diğer taraftan hayatınızda kimse yoksa arkadaşlarınızın aracılığıyla tanışacağınız flört ile yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bu dönemde kendimize de vakit ayırmanızda önemli. Çok fazla arkadaşlarınız ve özel alanınız arasında git gel yaşayabiliriz. Bu noktada hayatınızda denge önemli olacak.

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, çok fazla çalışacağınız bir haftaya başlıyorsunuz. Satürn’ün geri hareketi iş ortamında duygusallaşmadan aklınızı kullanmanız gereken bir sürece sokacak. Diğer taraftan sağlığınız çok çok önemli. Böbrekleriniz bel bölgeniz için çok hassas bir dönem ve bunun temel sebebi ayaklarınızdan kaynaklanacak. Rahat ayakkabı giymenizi ve böyle bir sıkıntı yaşıyorsanız doktora gitmenizi tavsiye ederim. Diğer taraftan aşk adına güzel bir dönem. Fakat bir o kadar da ilişkilerdeki maddi konular sizi gerebilir. Bu yüzden burada bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Aşk ve para adına.

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, bu hafta oldukça mistik bir enerjiye bürüneceksiniz. Satürn’ün geri hareketi sizi sezgilerinizi dinleme konusunda güzel bir sürece sokacak. Kendinizi geliştireceğiniz bir eğitime katılabilirsiniz. Kapattığınız sezgileriniz varsa yeniden onları açmak isteyebilirsiniz. Yani ruhunuzla yol alacaksınız. Diğer taraftan eğitimle ilgili konular, partnerinizle gideceğiniz tatiller adına güzel zamanlar. Son olarak bir ortak ortaklığınız varsa para kısmı bu hafta çözümlenebilecek.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, maddi konularda ev ve aileyle ilgili konularda Satürn retronun önemli deneyimleri ile karşılaşacaksınız. Köklenemiyorsanız, aitlik hissiniz yoksa bunları çözümleyeceğiniz periyod başladı. Ev taşıma, ev değiştirme ile ilgili konular varsa bu dönemde duygusal davranmamanız gerektiğini daha mantıklı davranmanız gerektiğini öğreneceksiniz. Diğer taraftan beklediğiniz miras işleri varsa 15 Kasım’a kadar sonuçlanabilir. Sağlıkla ilgili konularda ise önemli dönemler kendinize iyi bakmak. Hatta hem ruh hem de beden sağlığınız için para harcayabilirsiniz. Bakım zamanı.

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, kardeşleriniz, yakın çevreniz ve karar vermeniz gereken yön çizip, inisiyatif almanız gereken noktalarda Satürn retro ile yeni bir döneme başlayacaksınız. Hayat tecrübeleri, yeni deneyimler elde edebilirsiniz. Ayrıca aşk adına güzel zamanlar her alanda ilişki, aşk, yaratıcılık hepsinde olumlu anlamda tetikleniyorsunuz. Çok verimli bir dönem. Bu arada ikinci bir iş yapmak istiyorsanız, hobilerinizi paraya çevirmek istiyorsanız tam zamanı. Her dakikanız çok güzel geçmişi düşünmeden gelecek odaklı olmanız önemli.

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, maddi konulara çok kafa yoracağınız bir sürece başladınız. Satürn retro sizi gelirler alanında etkiliyor ve burada duygusal davranmamanız gerektiğini, mantıklı davranarak, paranızı belki en küçük kuruşuna kadar düşünmeniz gerektiğini vurgulayacak. Diğer taraftan sağlığınıza para harcayabilirsiniz. Rutin kontrolleriniz bu döneme denk gelebilir. Evinizin içinde minik tadilat ve tamiratlar yapabilirsiniz. Beyaz eşyalarınızı yenileyebilirsiniz. Daha iyisi olsun isteyeceğiniz bir dönem kendiniz için. Son olarak bu hafta misafir ağırlama süreciniz de olabilir.

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya burcunuzdaki Satürn’ün geri harekete başlamasıyla ilerleyeceğiz. Sizin için çok önemli bir periyodunda başlangıcı. Çünkü yapmak zorunda olduklarınız artık erteleme durumunuz yok direk ileri harekete geçmek zorundasınız. Duygularınızı, bağımlılıklarınızı, içinizdeki “keşkeleri” çözümlemek durumundasınız. Burada size en güzel ilaç aşk olacak. Bu hafta ilişkilerde güzel bir zaman destekleniyorsunuz. Aşk kapıdan olmasa pencereden gelebilir. Yakın çevrenizin desteği de olacak. Hayatınızda kimse yoksa çok yakın çevreniz aracılığıyla güzel bir aşka başlayabilirsiniz.

Facebook Google plus Instagram Twitter