Temiz Magazin
14 Haziran 2024

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'la burçlar: 20 Mayıs haftasının burç yorumları

Astroloji
05 Mayıs 2024
Astrolog Sema Sidar'la burçlar: 20 Mayıs haftasının burç yorumları

20 Mayıs Haftasının Burç Analizleri

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, bu haftaki gökyüzündeki yoğun açılar ve dolunay sizi daha çok seyahatler alanında etkileyecek. Yolculuklarınız artabilir, daha fazla insanla iletişimde olup işlerinizi sonuçlandırmak isteyebilirsiniz. Burcunuzun doğasına çok iyi gelen etkiler olacak. Bu yüzden kendi istediğiniz gibi hareket edebilir, inisiyatif alabilirsiniz. Hemen hemen her alanda. Sadece gökyüzü uzun vadeli işleri desteklemiyor sizin yapınıza da çok uygun değil, bunu bilerek harekete geçmek daha karlı olmanızı sağlar. En azından vazgeçtiğiniz işlerde maddi zararlar yaşamazsınız.

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, bu hafta gökyüzü oldukça hareketli. Gerçekleşecek açılar ve dolunay sizi parasal konularda tetikleyecek. Gelirlerinizi arttırmak isteyeceksiniz. Bir yandan da mirasla ilgili konular, yatırımlar nereye nasıl para harcamanız gerektiğini bazı deneyimlerle anlayabilirsiniz. Bunlar negatif değil, sadece gözünüzden kaçan konular bir bir önünüze gelecek. Diğer taraftan kazançlarınızı arttırmak için bir eğitim programına dahil olabilir. Eğitimle ilgili konulara her zamankinden daha fazla para harcayabilirsiniz. Son olarak ameliyatla ilgili bir süreciniz varsa özellikle damarlarla ilgili gerçekleştirmek için uygun zamanlar.

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, bu hafta gökyüzü burcunuz da şekilleniyor. Gerçekleşecek dolunay ise karşıt burcunuz da yer alıyor. Bireysel davranışlardan ikili ilişkilere kadar hayatın birçok alanında harekete geçecek ve inisiyatif alacaksınız. Enerjinizi yüksek tutmak yeni insanlar tanımak daha fazla sosyalleşmekten kaçmamalısınız. Sadece kiminle ne konuştuğunuza dikkat ederek ilerlemelisiniz onay bekleyen tarafınız diğer açılarla beraber çok tetikleniyor. Başkalarının düşüncesi ve konuşmaları sizin doğru karar vermenize engel olabilir. Son olarak alerjik reaksiyonlar adına etkilendiğiniz bir dönem kullanmanız gereken ilaçları, doktor kontrollerinizi bu konuda ihmal etmeyin.

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, bu hafta gökyüzü oldukça hareketli. Gerçekleşecek açılar ve dolunay sizi sağlıkla ilgili konular ve iş ortamınızda hızlı hareket etmeniz gereken noktalarda etkileyecek. Gücünüz olmasa da çalışmak zorunda kalacaksınız. Bu sizi sıkıştırabilir ve yine iş yerindeki boş konuşmalar, motivasyonunuzu düşürebilir. Başkalarının fikirlerine ve düşüncelerine aldanmadan ilerlemelisiniz. Ve diğer taraftan kendinizi motive edecek bir kaynak oluşturmalısınız. Çünkü motivasyon açısından destek almanız gerekebilir. Son olarak harekete geçtiğiniz anda ilerleye bileceksiniz. Bu yüzden bir şekilde adım atmalısınız.

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, bu hafta gökyüzü oldukça hareketli. Gerçekleşecek açılar ve dolunay sizi ilişkiler, sosyal çevreniz ve hobileriniz alanında etkileyecek. Kendinize vakit ayırmak, yeni insanlar tanımak, sürpriz bir aşka yelken açmak için tüm bu açılar yanınızda olacak. Diğer taraftan çocuk düşünüyorsanız destekleyen bir dönem ama tekrar hayatınızın hareketliliğini gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Çok hareketli bir döneme girdiniz. Belki bu çocuğun sorumluluğuna hazır olamayabilirsiniz. Diğer taraftan katılacağınız organizasyonlarda yıldızınız parlayacak, marka değeriniz artacak. Bu olumlu zamanları değerlendirip kullanmalısınız.

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya oldukça hareketli başlıyoruz. Gerçekleşecek açılar ve dolunay sizi ev ve aileyle ilgili konularda özgürlüğünüzü tekrar gözden geçirmeniz, neleri istiyorsunuz neleri istemiyorsunuz bunu anlamanızı sağlayacak. Başka bir şehre taşınma planı gündeme gelebilir ama bunu tamamen hayata geçirme ile ilgili biraz daha zamanınız var. Diğer taraftan kariyerle ilgili ilgili konularda biraz çevrenin etkisine, insanların konuşmalarına dikkat etmelisiniz. Çok etkisinde kalabilirsiniz. Sağlık anlamında da bacak ağrılarınızı artabilir. Eğer yeni spora başladıysanız ya da sporu arttırdıysanız kas ağrılarınız içinde kendinize minik masajlar yapabilirsiniz.

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, bu hafta oldukça hareketli gökyüzü. Gerçekleşecek açılar ve dolunay size çok iyi gelecek. Hareket enerjisini hayatınıza geçirmenizi sağlayacak. Sürpriz bir eğitim yakın çevrenizde katılacağınız güzel bir tatil programı her an hayatınızda yer alabilir. Yakın çevrenize en çok desteği de verecek olan yine siz olacaksınız, insanlar sizden beslenecek. Diğer taraftan parayla ilgili yatırım yapma fırsatınız olursa da emin olmadan hamle yapmamanızı tavsiye ederim. Yurtdışı bağlantılı işler, vize işlemleri yurt dışından beklediğiniz kargo ve ürünler varsa, bu hafta bu işlerinizi çözümleyebilirsiniz.

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, bu hafta gökyüzü oldukça hareketli. Gerçekleşecek açılar ve dolunay sizi parasal konularda etkileyecek. Gelirlerinizi arttırma, işinizi sosyal medyayı ve teknolojiyi uyarlama ile ilgilenebilirsiniz. Daha fazla online işlerde yer alabilirsiniz. Gelir kaynaklarınız için daha fazla yolculuk yapabilir, gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Diğer taraftan yatırım yapma fırsatları gelse de yakın çevrenize sorarak ilerlemenizi tavsiye ederim. Son olarak uzun zamandan beri beklediğiniz bir para kaynağı varsa onunla ilgili de gerekli görüşmeleri yapabileceksiniz. Sonuçlanması 15 Haziran’ı bulabilir.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, bu hafta gökyüzü karşıt burcunuzda şekilleniyor ve burcunuzda da bir dolunay gerçekleşecek. İkili ilişkiler, ortaklıklar ve bireysel anlamda neler yapabilirsiniz, neleri biliyorsunuz, deneyimleriniz neler olacak, neler size dönüştürdü ve neler yol almanızı sağlıyor. Hepsini teker teker anlayıp icraata geçeceksiniz. Çok kıymetli bir hafta sizin için farkındalığınız çok yüksek yapabilecekleriniz çok yüksek ve her an sürpriz bir aşka yelken açabilirsiniz. Hayatın her alanında güzel bir dönem sadece kısa vadeli olabilir. Bunu bilerek ilerlemeli ve minimum beklenti ile yer almalısınız.

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, bu hafta gökyüzü oldukça hareketli. Gerçekleşecek dolunay, gerçekleşecek açılar ve dolunay sizi iç dünyanıza sürükleyecek. Yapamadıklarınız, iş ortamı ile ilgili sizi rahatsız eden konuşmalarla ilgili harekete geçebilirsiniz. Sağlığınız çok önemli bir noktada, kendinize iyi bakmak bütün kontrollerinizi gerçekleştirmek önemli. Bu dönemde kan tahlillerinizi yenilemenizi tavsiye ederim. Motivasyonunuz düşebilir, eksik vitaminleriniz olabilir. Dikkat etmelisiniz. Diğer taraftan uyku düzeniniz de önemli olacak. Biraz kişisel bakıma ihtiyacınız var olacak. Kendinize ilgi göstermenizi istiyor gökyüzü.

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, bu hafta gökyüzü oldukça hareketli. Gerçekleşecek açılar ve dolunay sizi kalabalık gruplarda daha fazla öne çıkartacak. Yeni insanlar tanıyabilir. Çok fazla etkinliğe ve davete katılabilirsiniz. Diğer taraftan çocuklarla ilgili konular, çevrenizdeki çocukla ilgili konularla da ekstra bir uğraşacağınız zamanlar. Burcunuzdaki Plüton, Güneş ile çok güzel bir açı yapacağı için değişim, dönüşüm ve istediğiniz adımlar için gücü bulacaksınız. Sizi manipüle eden her düşünce ve duygu bu hafta çözümlenecek. Sadece harekete geçmeli ve zamanı yönetmelisiniz.

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, bu hafta gökyüzü oldukça hareketli. Gerçekleşecek açılar ve dolunay sizi ailevi konularda etkileyecek. Evde durmak onlarla vakit geçirmek sizi baskılayabilir. Ya haftayı tamamen evde geçireceksiniz ya da dışarıda bu konuda burcunuzda bir denge yok maalesef. Diğer taraftan kariyerle ilgili konularda çok başkalarının fikirleri altında kalmadan manipüleye uğramadan kendi ışığınıza, enerjinize güvenerek ilerlemelisiniz. Hızlı değişimlere ayak uydurmak için hep bir B planınız olmasını tavsiye ederim. Son olarak uyku düzeniniz haftanın önemli sağlık problemi olabilir. Hiç uyumadan gün geçirebilirsiniz.