Temiz Magazin
14 Haziran 2024

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'la yeni haftada burcunuzun yorumları

Astroloji
02 Haziran 2024
Astrolog Sema Sidar'la yeni haftada burcunuzun yorumları

3 Haziran Haftasının Burç Analizleri

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, bu hafta oldukça sosyalsiniz, gerçekleşecek yeni ay ve gökyüzündeki gezegen kümeleşmesi size yakın çevrenizle iletişim, yolculuklar, seyahat, sürpriz iş bağlantılarına yönlendirecek. Bireysel olarak ilerlemek tek başınıza karar vermek, ortaklık girişimlerden uzak durmanız ise size oldukça şanslı yapacak. Kendi şansınızı kendiniz kazanacaksınız. Diğer taraftan hafta sonuna doğru biraz rehavet enerjisi olabilir. İş yavaşlatma, işleri ağırdan alma zamanı sizin için.

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, uzun zamandır maddi konularda destekleniyorsunuz. Bu haftaki etkilerle beraber bunları iş bağlantılarına dönüştürüp gelecek odaklı hareket edebileceksiniz. Gerçekleşecek, yeni ayla beraber de parasal bağlantıları elde etme, satış pazarlama gibi bir işiniz varsa büyütme ve nakit para akışınızı hızlandırmak için çok güzel bir hafta. Son olarak haftayı Mars’ın burcunuza geçmesi ile kapatıyoruz. Kendiniz için hareket edeceksiniz, standartlarınızı yükseltmek için gayret göstereceksiniz. Tam sizin keyfinize ve modunuza göre ilerleyecek her şey.

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, gökyüzü burcunuz da şekillenirken, aynı zamanda burcunuzda yeni ay da gerçekleşecek. Bol bol sosyalleşeceğiniz, iş bitireceğiniz, zekanızı kullanacağınız bir hafta. Sadece değişken tavırlarınız ve kararlarınız işlerinizin ilerlemesine engel olabilir. Daha sağlam adım atmaya özen göstermelisiniz. İş planı yapmak programlı gitmek çok önemli. Tutamayacağınız sözler vermemelisiniz. Mars’ın burç değiştirmesiyle beraber parayla ilgili konularda daha keskin ve kararlı olmanız gerekiyor. Aynı zamanda kimseye borç para vermeden ve almadan maddi dengenizi kurmalısınız.

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, gökyüzündeki gezegen kümeleşmesi ve yeni ay enerji olarak sizi biraz baskılayacak. Çok fazla şey yapmak isteyip harekete geçmekte zorlanacaksınız. İşte mesaiye kalma, daha çok çalışma aynı zamanda uykuyla ilgili problemler olabilir. Beslenme biçiminizden, zaman yönetimine kadar oldukça kontrollü gitmeniz gerekiyor. Hafta sonu ise daha rahatsınız arkadaşlarınızla beraber ve katılacağınız organizasyonlar size iyi gelecek. En azından kafa karışıklığınızı, duygusal iniş çıkışlarınızı çevreniz dengeye getirecek.

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, parlayacağınız kadar parlayın, gökyüzündeki tüm etkiler neredeyse size çalışacak. Hayatın her alanında başarılı olabilir, yol alabilirsiniz. Sadece başkalarının sözlerine karşı çok hassas olacağınız sürekli onay bekleyen bir ruh halinde olacaksınız. Buna dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda dedikodu enerjisi insanların boş konuşmaları sizi demoralize etmesin. Işığınızın çok yüksek olduğunu hayatın hemen hemen her alanında çok başarılı olacağınızı söyleyebilirim. Diğer taraftan aşk adına da güzel bir hafta sadece hayatınızdaki insanın yolculuklara gitmesi ve kariyerle ilgili problemleri ilişkinizi yansıyabilir.

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, bu hafta gökyüzü size muhteşem enerjiler veriyor. Aşktan tutun, ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilik, yolculuklar, eğitim her alanda başı çekeceksiniz. Sadece zihniniz çok fazla konuşmaya meyilli onu susturmak için belki biraz meditasyon yapabilirsiniz. Diğer taraftan evle ilgili konular da taşınma yer değiştirme tadilat tamirat durumları olabilir. Ama evde kalmak hiç istemediğiniz bir süreç bol bol sosyalleşeceksiniz. Aşk adına da muazzam zamanlar partnerinizle. Eğer hayatınızda birisi varsa sürpriz bir hediyeye hazırlıklı olun.

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, bu hafta oldukça hareketli gökyüzü. Gerçekleşecek açılar ve dolunay size çok iyi gelecek. Hareket enerjisini hayatınıza geçirmenizi sağlayacak. Sürpriz bir eğitim yakın çevrenizde katılacağınız güzel bir tatil programı her an hayatınızda yer alabilir. Yakın çevrenize en çok desteği de verecek olan yine siz olacaksınız, insanlar sizden beslenecek. Diğer taraftan parayla ilgili yatırım yapma fırsatınız olursa da emin olmadan hamle yapmamanızı tavsiye ederim. Yurtdışı bağlantılı işler, vize işlemleri yurt dışından beklediğiniz kargo ve ürünler varsa, bu hafta bu işlerinizi çözümleyebilirsiniz.

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, bu hafta biraz içe kapanma enerjisi var sizde. Gökyüzünde yer oluşan gezegen kümeleşmesi sizi biraz iç dünyaya sürükleyecek. Maddi konularda daha kararlı ve büyük adımlar atmak isteyeceksiniz. Ayrıca statü sahibi, insanlarla güzel bağlantılarda bulunabilirsiniz. Sezgiden ziyade bilgiye önem vermeniz gerekiyor. Hafta sonu ise Mars karşıt burcunuza geçecek. İkili ilişkileri, ortaklıklar öne çıkarken, eğer hayatınızda kimse yoksa arkadaşlarınızın aracılığıyla yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, hareket enerjisinin sonuna kadar yaşayacağınız bir hafta. İlişkilerden, ortaklıklara kadar gökyüzü karşıt burcunuza da şekillenecek. Tüm bu saydığım konu başlıklarında size ekstra enerji verecek. Zamanın hızına yetişemeyebilirim. Hayatı çok hızlı yaşayabilirsiniz. Bir orada bir burada olma zamanı ama kimseye güvenmeden ilerlemelisiniz. Yolculuk ve seyahat fırsatı geldiğinde de kesinlikle ihmal etmeyin. Diğer taraftan bilgeliğiniz artacak. Bilgi deneyim eğitimle ilgili konularda harika zamanlar. Mars’ın burç değiştirmesi ise kiloyla ilgili konularda daha kararlı adımlar atacağınızı gösteriyor. Kendinizin en iyi versiyonu için mücadele etme zamanı.

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, bu haftaki gezegen kümeleşmesi sizi daha çok çalışmaya ve sağlığınıza dikkat etme konusunda öne çıkartıyor. Alerjik reaksiyonlarınız varsa artabilir. Yoksa da uzakta sivrisinek ısırmalarına karşı dikkatli olmalısınız vücudunuz çok hassas. Cilt ve deri hastalıkları sizi zorlayabilir. Hafta sonuna doğru ise daha dengeli olacaksınız kardeşleriniz yakın çevreniz size iyi gelecek ve aşkta da güzel zamanlar kimse yoksa katılacağınız bir davette yeni bir ilişkiniz başlayabilir. Eski ilişkileri de düzenleme radikal kararlar alma zamanı.

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, baskın bir şekilde yer alan gezegen kümeleşmeleri size çok iyi gelecek. Konuşmadığınız kadar çok konuşup, yeni insanlar tanıyacaksınız. Sadece kimin ne söylediğinden, emin olarak ilerlemelisiniz. Emin olmadığınız hiçbir şeyin içinde yer almamalısınız. Çok fazla dedikodu enerjisi var. Bu da sizi gerebilir. Farkında olmadan bazı olayların konuşmaların içine çekilebilirsiniz. Kendi çıkarlarınızı düşünerek hareket edin. Son olarak maddi konularda güzel bir etki var. Ailenizden gelecek parasal destek adına rahatsınız, para için güzel dönemler.

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, bu hafta gerçekleşecek gezegen kümeleşmeleri ve yeni ay sizi oldukça değişken bir ruh haline sokacak. Bir anda gülerken, bir anda modunuzu düşebilir. Konuşmalarınız kaderinizi belirleyecek daha pozitif de kalmanızı tavsiye ederim. Bağımlılıklarınızı tetiklenebilir. Bu konuda da destek alabilirsiniz. Aileniz, ev size çok iyi gelecek. Ayrıca rüyalarınız ve sezgileriniz mesaj içerecek. Evrenin mesajlarını iyi okuyup algılamak gerekli. Hafta sonuna doğru ise kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Özellikle parasal konularda yeni bir dönem başlıyor. Güzel sabit bir para geliri elde edebilirsiniz