Temiz Magazin
19 Temmuz 2024

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

"Kadersel etkilerle karşı karşıya kalacağımız bir gökyüzü var" Astrolog Sema Sidar'la yeni hafta

Astroloji
07 Temmuz 2024
"Kadersel etkilerle karşı karşıya kalacağımız bir gökyüzü var" Astrolog Sema Sidar'la yeni hafta

 

8 Ağustos Haftasının Astroloji Gündemi

ASTROLOG SEMA SİDAR

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım, çok fazla aynı temanın vurgulanacağı, haftanın ortasına kadar oldukça kadersel etkilerle karşı karşıya olacağımız bir gökyüzü var.

Haftanın ikinci yarısında ise önümüzdeki bir sonraki haftanın etkilerini hissederken, bir yandan da ilişkilerle ilgili kırılmalar restleşmeler, maddi konularda daha fazla mücadele etmek zorunda kalacağımız durumları yaşayacağız.

Her hafta size teker teker gökyüzündeki etkileşimleri açıklamaya çalışıyorum. Bu hafta daha farklı ilerlemek istiyorum. Çünkü 8 Temmuz itibarıyla gökyüzündeki enerjilerle ortaya çıkacak konular aynı.

İlk olarak her konuda fırsatları çok rahat bir şekilde elde edeceğiz. Hem kurduğumuz iletişimde hem de ilişkilerde hem de parada…

Gelecek odaklı ilerlersek imkanlar daha rahat oluşurken o kadar beklenmedik bir şekilde gelecek ki şaşıracağız. Oldukça şanslı zamanlar…

Çarşamba gününden sonra parayla ilgili konular çok fazla öne çıkacak.

Kendimizi garanti altına alıp ilerlemek zorundayız. 8 Temmuz-11 Temmuz arasında Jüpiter’in destekleyici açılarından kaynaklı şans, bolluk, bereket kolaylıkla yanımızda olacak ve burada hiç tanımadığımız insanlarla tanışıp güzel bağlantılar elde edebiliriz.

Yeniye odaklı olmalıyız ve tanıştığımız insanlar, biten ilişkiler, ekstra gelen paralar, sürpriz alım satım işleri, bitişler, başlangıçların hepsi gerçekten hayatımızda olması gerektiği için olacak. Bu anlamda kadersel diyorum. Hiçbir şey hayatımızda boşu boşuna olmayacak.  

Perşembe gününden itibaren farklı enerjiler söz konusu olacak.

İLİŞKİLER İÇİN ŞATAFATLI DÖNEM

11 Temmuz’da Venüs; aşk, ilişki, sevgi gezegeni Aslan burcuna geçecek. Bu etki ile ilişkilerde daha şaşalı şatafatlı bir dönem başlayacak. Hatta ilişkilerin içinde Oscarlık oyunlar sergilenebilir.  Kendi ışığımız artarken, ışıltılı olana çok gideceğiz.

Aynı şekilde bu giyimimiz ve hayat tarzımıza da yansıyacak. Sanata sanatçıya ekstra ilgi duyarken bu dönemde aşk önceliğimiz olacak. 5 Ağustos’a kadar Venüs Aslan burcunda olacak. Aşkta egomuzun okşanacağı yerde kalacağız. Gözümüze iyi gelene gideceğiz. Cümlelerimiz de karşımızdaki insanı iltifatlara boğacağız. Özgüven patlamaları yaşanabilir. İnsanlar kendilerini olmadığı gibi gösterebilir. Yine eğlence hayatı eğlence dünyası sanat ve sanatçı ile ilgili konular daha çok ilgimizi çeker. Venüs, Aslan burcunda iken, gold rengi takılar, altın, kırmızı ve tonlarını giyinmek bizim enerjileri kolaylıkla kullanmamızı sağlar.

İLİŞKİLER İÇİN SINAV ZAMANI

Venüs Aslan burcunda güzel bir enerjiye sahip olsa da burç değişir değiştirmez Plüton ‘la karşıt bir açı yapacak. İlişkilerde restleşme dönemini başlatacak. İlişkilerimiz sınavdan geçecek.

Partnerinizin maddi durumunda sıkıntı varsa bu sürede hiç tolere edemeyeceksiniz ve ilişkinizi tamamen sonlandırma noktasına gidebilirsiniz. 

16 Temmuz’a kadar biten ilişkiler yeniden başlamaz. Bu yüzden emin olmadan ilişkilerde radikal kararlar almamak lazım.

Diğer taraftan 11 Temmuz’da Güneş ve Satürn arasında çok güzel bir açı gerçekleşecek bu açıyla beraber uzun vadeli işler projelere başlayabiliriz. Bu arada sezgilerimiz çok kuvvetli olacak.  Sorumluluklarımızı da kolaylıkla gerçekleştirebileceğiz. Çok eskiye dayalı olayları sonuçlandırmak ve tamamlanmak için de iyi gelebilir. Bir devreyi bitirip ilerleyeceğiz. Yaşça büyük otorite figürleri ile iyi anlaşırken, 17 Temmuz’a kadar devam edecek. Bu etkiyle beraber rahatlıkla iş başvurusu yapabiliriz.

ÖNÜMÜZDEKİ HAFTAYA ZOR ETKİYLE BAŞLAYACAĞIZ

Bu haftanın etkileri bu kadar ama minik bir dipnot paylaşarak bitirmek istiyorum. Önümüzdeki haftaya zor bir etki ile başlayacağız. Mars ve Uranüs, “Algol” sabit yıldızının çatısında kavuşacaklar. Detayları sizinle uzun uzun paylaşacağım hafta sonuna doğru ama 11 Temmuz itibari ile ayak seslerini hissetmeye başlayacağız. 15 Temmuz’da kesinleşecek. 

HAYAT STANDARTLARIMIZI ETKİLEYECEK

ASTROLOG SEMA SİDAR UYARIYOR:

Hayat standartlarımızla ilgili ciddi bir sınav verdirecek. Her an her şey olabilir. 11 Temmuz’dan itibaren riskli para yatırımlarından tutunda, depremle ilgili konularda oturduğunuz yer güvende değilse önlem alarak, borsada ya da böyle çok riskli alanlarda paramız varsa kontrol ederek maddi risklerden uzak durarak gitmeliyiz. Ve en önemlisi kalbinin kötü olduğunu bildiğiniz insanlar bana bir şey yapmaz diye konuşmaya devam etmeyin. Kötünün kötülüğünün dozunu iyice artıracağı zamanlar.

Facebook Google plus Instagram Twitter