Temiz Magazin
01 Aralık 2023

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

"Yılın en önemli haftalarından birine başlayacağız" diyor Astrolog Sema Sidar! İşte yeni haftanın yorumları

Astroloji
11 Mart 2023
"Yılın en önemli haftalarından birine başlayacağız" diyor Astrolog Sema Sidar! İşte yeni haftanın yorumları

ASTROLOG SEMA SİDAR'LA YENİ HAFTA

ASTROLOJİNİN EN DOĞAL, EN GERÇEKÇİ İSMİ: SEMA SİDAR

YORUMLARIYLA SADECE WWW.TEMİZMAGAZİN.COM DA!

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım, hepimiz için çok güzel bir hafta olmasını diliyorum. Yılın en önemli haftalarından bir tanesine başlıyoruz. Gökyüzündeki etkilerin baskınlığı ve iniş çıkışları gerçek anlamda bu haftayı soluksuz geçirmemize sebep olacak. Önümüzü görememek, kafamızın netleşmemesi, bir anda gülüp bir anda ağlayan bir ruh haliyle gerçekten enteresan bir haftaya başlıyoruz.

Her zaman gün gün etkileri sizinle paylaşıyorum biliyorsunuz, bu hafta biraz daha genelden ilerleyeceğim... 

HAFTANIN İLK ETKİSİ MARS VE NEPTÜN'ÜN ZORLU AÇISI OLACAK

ENERJİ ÇOK YOĞUN... 

İlk kesinleşen etkimiz 15 Mart’ta Mars; mücadele gezegeni ile Neptün; hayal ve hayal kırıklarını sembolize eden gezegenin zorlu açısı olacak. Neptün, tek başına gibi dursa da kendisinin liderliğini yaptığı Merkür ve Güneş ile güç birliğinde yer alacak.

Stelyum, dediğimiz kavuşumlardan oluşan açı kalıbını oluşturacaklar.

Ve baskın enerji ile Mars’a zorlu açılar yapacaklar.

15-16-17 Mart oldukça kritik tarihler, o kadar yoğun bir enerji oluşacak ki, elimiz kolumuz kalkmayabilir.

Ruhsal anlamda ve yaşayacağımız olaylara bakışımız önümüzü göstermeyecek.

Nefessiz, soluksuz kalmış gibi hissedebiliriz.

Duygu iniş çıkışlarımız, gerçekleri görmemize engel olurken, Mars-Neptün kare açısını Ekim 2022 başında ve Kasım 2022 sonunda yaşadık. Bu dönemdeki olaylar birer birer yeniden ve son kez karşımıza gelebilir.

Sağlık problemlerimizden, ilişkilere kadar devam eden belirsiz durumları akıllı davranırsak netleştirebiliriz. Uzun vadeli sözler kesinlikle vermemeliyiz. 18 Mart’a kadar çok büyük iş planları, yoğun iş trafiğinin içine girmemeliyiz.

Aynı zamanda anestezi ile alakalı hassasiyetimiz artarken, gıda zehirlenmesi, alkolden kaynaklı problemler tetiklenecek. Ayaklarımızda ödeme bağlı problemler olabilir.

Fırtınadan ve hava muhalefetinden dolayı bacalarda problemler,  su tesisatı ile ilgili problemler, fırtına yağmur ve bundan kaynaklı doğal afetleri tetikleyici bir etki. Ayrıca gazla ilgili sıkıntılar ve gazdan kaynaklı zehirlenmeler olabilir.

Ayrıca son dakika iş bırakmanın faturası size maddi anlamda oldukça ağır olur. Zor olsa da programlı olmalıyız.

Bu etkinin diğer önemli bir tarafı da bizimle aynı fikirde olmayan insanlarla mecburi bir araya gelmemiz ve onların isteklerinin bizi baskılamaya çalışması olacak. Bu yüzden başkası ne diyor ya da başkalarının ne dediklerinden kaynaklı hayal kırıklıkları yaşayabiliriz.

Rüyalarımızda bayağı gayret sarf ederken, daha çok uyumak isteyebiliriz.

Elimizin, kolumuzun kalkmayacağı durumlar olabilir.

Vitamin desteği bize iyi gelir.

Neptün,  Mars karesi 26 Mart’a kadar devam edecek. Merkür, Mars karesi 19 Mart’a kadar, Güneş, Merkür karesi ise 21 Mart’a kadar devam edecek. Stelyum açı kalıbının baskın enerjisi 18 Mart’a kadar hayatımızda olacak.

SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM İÇİN TIKLA

TWİTTER İÇİN TIKLA

Ruhumuzdaki fırtınalara, doğadaki zor hava şartlarına, duygu iniş çıkışlarımıza lütfen dikkat edelim. Büyük adımlar değil, küçük adımlarla ilerlemeye düşünelim. Başkalarının laflarıyla sözleriyle hareket etmeden, gerçekten ne istediğimizi bilene kadar karar vermeyelim. Acele etmeyelim. Kendimizi zorda bırakacak, nefes alamadığımız bize iyi gelmeyen ortamlarda bulunmayalım.

Aşırı kafein ve alkol tüketimlerini karşı dikkatli olalım. Bol su içelim yine su baskınlarına karşı evimizde suları kontrol etmeden çıkmayalım.

YENİ HAFTADA ZORLU ETKİLERİN YANINDA GÜZEL ETKİLER DE OLACAK

16 MART'TA GÜNEŞ VE MERKÜR KAVUŞUMU KESİNLEŞECEK

Şimdi bu zorlu etkilerinde içinde güzel etkiler de olacak. Onlara bakalım biraz da...

16 Mart itibari ile Güneş, Merkür kavuşumu kesinleşecek. Bu kavuşum açısı bizim sezgilerimizin rahat bir yol gösterici olacağını söylerken, duygusal tarafımızı ve arabesk ruh halimizi tetikleyecek. 

MERKÜR GÜNEŞ'İN KALBİNDE OLACAK, DUALAR VE DİLEKLER İÇİN ÇOK ÖZEL DAKİKALAR YAŞANACAK...

Merkür, Güneş’in kalbinde dediğimiz özel etkiyi gerçekleştirecek. Dileklerimiz için dua ve dilek kapılarını aralayacak. Merkür, zararlı pozisyonda olacağından ve Mars’a yapılan zorlu açıdan kaynaklı ruhen baskıda olsak da yine de dileklerimizi dilemek Allah‘ım sen konuyu biliyorsun demek için çok uygun.

İŞTE O ÇOK ÖZEL TARİH

17 Mart sabah 6:43’ten akşam 18:53’e kadar devam eden bu güzel birliktelik, öğlen 13:38 ve 14:03 arasında en güçlü haliyle Merkür ve Güneş derecesi derecesine dakikası dakikasına kavuşum yapmasıyla dilek ve dua kapılarını bize en güzel versiyonuyla aralayacak. Dileklerinizin ve dualarınızın önce duygusunu hissederek onu size vereceği mutluluğu isteği hissederek dua etmek oldukça önemli.

Dip Not: 17 Mart günü özellikle ne konuştuğunuza, ne dilediğinize, nasıl cümleler kurduğunuza dikkat edin. Günün enerjisi çok yüksek söylemlerimiz, her an hayatımızda yer alabilir. Güzel düşünelim, güzel konuşalım.

16 MART'TAKİ DİĞER ETKİ VENÜS & PLÜTON ZORLU AÇISI

16 VE 17 MART'A DİKKAT!

16 Mart ‘ta ki diğer etkimiz ise Venüs; aşk ilişki sevgi gezegeni ile Plüton; değişim, dönüşüm, yıkım gezegeni ile zorlu açı yapacak.

16 ve 17 Mart kritik tarihler bu iki tarihte kesinlikle ilişkilerle ilgili büyük cümleler kurmamalısınız. Kendi hayatınızda, alanınızda kalmalısınız

Dişlerden tutunda, estetiğe kadar müdahaleyi önermiyorum.

17’sinde Venüs burç değiştirecek ve bize yavaş yavaş estetik müdahaleler aşk için güzel zamanları verecek. 16 Mart riskli bu zorlu açıdan. İstediğimizi alamayabiliriz. Kaş yapacakken göz çıkartabiliriz. Diğer taraftan ilişkilerde de büyük konuşmamak iş ortamındaki bayan figürlerine karşı daha dikkatli olmak gerekir. Güç savaşlarına lütfen girmeyin.

 

17 MART'LA BERABER GÖKYÜZÜNDE MUAZZAM GÜZEL BİR ETKİ BİZİ BEKLİYOR

VENÜS, TAHTINA ÇIKIYOR: VENÜS BOĞA BURCU'NDA

17 Mart itibari ile gökyüzünde muazzam güzel bir etki bizi karşılayacak. Venüs; aşk, ilişki, sevgi gezegeni tahtına Boğa burcuna geliyor. Bize de güvenli, uzun süreli ilişki, aşkta konfor alanı ve aşk getirecek. Daha güzel hissedeceğiz ve güzel olmak için de uğraşacağız.  

11 Nisan’a kadar hayatımızda olurken, bu zamana kadar ilişkilerimizdeki problemleri çözmek. Estetik müdahaleler için, kendimizi güzelleştirmek için saçımızdan fiziksel gördüğümüze kadar radikal değişiklikler için çok uygun. Venüs Boğa’da iken giyim kuşam ve parfüm kokusu önemli olacak. “Ye kürküm ye “ durumlarına hazırlıklı olmalıyız. 

Bir yandan güzelleşmeye çalışırken bir yandan kilo almamaya özen göstermeliyiz. Evde yemek yapmak yemek daha iyi gelir bu süreçte. Yine bu etkiden kaynaklı olarak güven duygusu arayışımız olumlu sonuçlanacak. Uzun vadeli yatırımlar için daha güzel etkiler hayatınızda olacak.

Aşkta şanslı burçlar başta tabii ki Boğa burçları devamında Akrepler, Başaklar ve Oğlaklar olacak. En şanslı burçlar belli olsa da hepimize hayatın bir köşesinden aşk gelecek.

Venüs, Boğa burcuna geçer geçmez. 18 Mart‘ta Satürn ile çok olumlu bir açı yapacak. 22 Mart’a kadar hem uzun soluklu ilişkiler hem de romantik ilişkiler için gökyüzü ekstra yanımızda olacak.

Aynı zamanda yaşça büyük otorite figürleri ile ilgili de fayda sağlayacağız. Pozitif enerjimiz hayata güzel bakmamız uzun vadeli adımlar atmamızı destekleyecek.  22 Mart’a kadar olan sürede iştahımız da açık olacağı için yemek saatleri ekstra önemli olacak. Dikkat etmemizde fayda var.

HAFTANIN KAPANIŞINDA: GÖKYÜZÜ HAREKET ENERJİSİNİ HAYATIMIZA GETİRECEK

19 MART'TA MERKÜR KOÇ BURCU'NA GEÇİYOR

Haftanın kapanışında gökyüzü artık hareket enerjisini hayatımıza getirecek.

19 Mart‘ta Merkür; iletişim, haberleşme, zihin gezegeni Koç burcuna geçecek.

Öfke ile kalkan zarar ile oturur dönemi de başlayacak.

Daha direkt ilişkiler kurmamıza, aklımızdan geçeni söylememize, rekabetçi konuşmalara ve tez canlı olmamıza neden olacak.

Zihnimiz ve kurduğumuz iletişimde hızlı olacağından, sıra beklemelere, prosedürü uzun işlere dayanamayacağız.

3 Nisan’a kadar ani kararlar verebiliriz. Ben yine de bir gün de olsa vereceğiniz kararlarda beklemenizi öneririm.

Alım, satım işleri bireysel anlamda kendinizi ifade ettiğimiz alanlarda başarı sağlarken, grup ilişkileri ortaklaşa işlerde biraz bencil olacağımız için sonuç elde edemeyebiliriz.

Yine hızlı hareket etmekten kaynaklı kazalara da dikkat etmeliyiz. Baş ve yüz bölgemiz hassas olurken, çok sıcaktan ateşten yüzümüzü korumalıyız.

Facebook Google plus Instagram Twitter