Temiz Magazin
01 Aralık 2023

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

CEYDA DÜVENCİ'NİN KONUĞU SELDA ALKOR: "DİZİLERDEN TEKLİF GELMİYOR. BEN BURADAYIM!"

Gündem
20 Eylül 2022
CEYDA DÜVENCİ'NİN KONUĞU SELDA ALKOR: "DİZİLERDEN TEKLİF GELMİYOR. BEN BURADAYIM!"

Ceyda Düvenci, NTV ekranlarında yayınlanan Bambaşka Sohbetler'inde 19 Eylül Pazartesi günü Türk Sinemasının efsane isimlerinden Selda Alkor'u konuk etti.  Ceyda Düvenci ve Selda Alkor Böyle mi olacaktı adlı diziyle yıllar önce başlayan dostluklarını NTV ekranlarındaki sohbetlerine yansıttılar. 


DİZİLERDEN TEKLİF GELMİYOR
Türk Sineması'nın usta oyuncusu Selda Alkor, "Benim gerçek oyunculuğum dizilerle ortaya çıktı, ama şimdi dizilerden teklif gelmiyor. Dizi yapmak istediğimi her yerde söylüyorum ama, kısa film teklifleri geliyor. Ben buradayım Selda Alkor olarak. Kendileri bilirler" derken, genç kuşaktan İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay'ı beğendiğini sözlerine ekledi. Alkor; "İbrahim Çelikkol, Birce Akalay'ı beğeniyorum, Burcu Biricik çok iyi bir oyuncu, Pınar Deniz'i de beğeniyorum son zamanlarda; oyunculuğunu Yargı'da gösterdi" dedi. 


ANNEMİ 15 YAŞINDA BABAMI 12 YAŞINDA KAYBETTİM
ARTIK BENİM KANIMDAN KİMSE KALMADI 
Selda Alkor, hiç bilinmeyen duygusal aile hikayesini de Ceyda Düvenci'ye anlattı. Selda Alkor, babasını 12, annesini ise 15 yaşındayken kaybetmiş; Alkor "Artık benim kanımdan kimse hayatta değil, sadece ben kaldım" dedi. 

Facebook Google plus Instagram Twitter