Temiz Magazin
07 Ekim 2022

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

DEMET ÖZDEMİR HAMİLELİK İDDİALARI İÇİN İLK KEZ KONUŞTU!

Gündem
18 Eylül 2022
DEMET ÖZDEMİR HAMİLELİK İDDİALARI İÇİN İLK KEZ KONUŞTU!

Oğuzhan Koç’la muhteşem düğünü ve yeni projesi “Dünyayla Benim Aramda”nın görücüye çıkmasından sonra ilk özel röportajını Show TV’de Ömür Sabuncuoğlu’na veren Demet Özdemir çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

Dizide sevgilisiyle ilişkisini kurtarmak için oyunlar oynayan bir kadını canlandıran Demet Özdemir gerçek hayatta bunu asla yapmayacağını söylerken, “Ben bunu asla yapmazdım. Kendimi net olarak ifade etmeyi seven biriyim” dedi.

Sosyal medyada fake hesabının olmadığını söyleyen Demet Özdemir, “Fake hesabım olsa hemen yakalanırdım” dedi.

Sosyal medya kullandığı günden bu yana  ilan-ı aşk almadığını söyleyen Demet Özdemir eşi Oğuzhan Koç’a bu tarz gelme ihtimalinin olduğunu belirtirken, “Eşime bu tarz mesajlar geliyordur. Herhangi bir tepkim olmaz. Birbirimize güvendikten sonra asla telefonunu karıştırmam söz konusu değil” dedi.

KARİYERİNDE 10. YILI GERİDE BIRAKTI

Kariyerinin 10. Yılını da kutlayan Demet Özdemir, geriye dönüp baktığında akla ailesinin geldiğini söylerken, “Annem benim ne kadar ünlü olduğumun şaşkınlığını yaşıyor hala. Annemin benim için düşündükleri aklıma geldikçe duygulanıyorum” dedi ve gözleri doldu.

 

GELİNLİKLE İLGİLİ ELEŞTİRİLERE GÜLÜYOR

Düğününde kullandığı üç gelinlikle gelen eleştirilere güldüğünü söyleyen Demet Özdemir, “Giydiğim ilk gelinlikle ilgili yaratıcı espriler hoşuma gitti. Hoşuma gitmeyen benzetmeler değil, sözlerdi. Kullanılan cümleler üzücüydü” dedi.

Kendi gelinliği kadar Oğuzhan Koç’un ayakkabılarının da konuşulmasına sevinen Demet Özdemir, “Oğuzhan’ın ayakkabıları da konuşuldu. Bu hoş bir durum... Şaka bir yana benzetmelerden çok kullanılan cümleler hoş olmadı” dedi.

Düğün sonrası çıkan hamilelik iddialarının da gerçek olmadığını söyleyen Demet Özdemir, “Herhangi bir çocuk baskısı yok. öyle bir hayatımız yok. Sırası geldiğinde her şey olur” dedi.

 

NESRİN TOPKAPI SÜRPRİZİ

Kariyerinin bundan sonraki döneminde bir biyografi filminde rol alabileceğini belirten Demet Özdemir, “Hayat motivasyonu olarak Türkan Şoray diyebilirim ama bir dansçıyı da oynamam istenirse Nesrin Topkapı diyebilirim” dedi.

“ADIM ARTIK DEMET ÖZDEMİR KOÇ”

Sohbetin finalinde Ömür Sabuncuoğlu evlilik sonrası kendisine nasıl hitap edilmesini istediğini sorduğunda ünlü oyuncu “Demet Özdemir Koç lütfen” diyerek yeni ismini de ilan etti. 

 

Facebook Google plus Instagram Twitter