Temiz Magazin
25 Eylül 2023

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Gülşen Pazartesi günü cezaevinden çıkabilecek mi? İşte detaylar...

Gündem
28 Ağustos 2022
Gülşen Pazartesi günü cezaevinden çıkabilecek mi? İşte detaylar...

Türkiye, Perşembe gününden beri Gülşen'i konuşuyor. 

CnnTürk'ün Cuma gecesi canlı yayınında az çok önemli bir detay ekrana taşındı.

Polis adliye muhabiri Ceylan Sever, Gülşen'in avukatlarının tutukluluğa itirazını Cuma sabah saatlerinde değil, 16:40'da mesai saatinin bitmesine dakikalar kala yapıldığını söyledi.
 

Canlı yayında yorumcular yorum yaparken, defalarca Avukat Emek Emre'nin isterse canlı yayına bağlanabileceği anonsu da yapıldı, ne var ki avukat ya da avukatlar, canlı yayına bağlanıp bu duruma açıklık getirmedi. 
 

PEKİ NEDEN?
Neden bu itiraz sabah saatlerinde yapılıp Gülşen'in cezaevinden çıkarılması sağlanmadı?

CNN Türk yorumcuları arasında bulunan kanalında İstanbul Haber Müdürü Nihat Uludağ, yorumlarında özellikle reklam çalışmasına dikkat çekti. Gülşen gibi bir sanatçıyı savunmak için Perşembe günü sabaha dek çalışma yapılıp, delil ve savunma hazırlanabileceğini, sabah saatlerinde de itirazın mahkemeye sunulabileceğine dikkat çekildi 

DENİZ AKKAYA'NIN YORUMU

Tüm bu detayları paylaştığımız www.temizmagazin.com İnstagram hesabına Sevgili Deniz Akkaya yorum yaptı:

 

Akkaya'nın bu yorumunun altına çok geçmeden, Gülşen'in avukatı Emek Emre'den yanıt gecikmedi. 

Bir başka bakış açısıyla ise, CNN Türk'ün çağrısına uymayıp, yayına bağlanmayan avukat Emek Emre, www.temizmagazin.com un İnstagram sayfasında Deniz Akkaya'ya yanıt verdi: 

İŞTE O YAZIŞMALAR:

DENİZ AKKAYA: Avukat.aslen annesi,kim olduğuna bakarsaniz neden gec götürülmüş anlasilir

EMEK EMRE: Yani gelinen noktada şu yorumun hiç yakıştı mı? Lütfen elini vicdanına koy annem ile ilgili yorum yapmadan önce biraz düşün ne gereği var diye? Avukat aslen annesi derken de bir bilgin var da ona göre mi söylüyorsun lütfen seninle ilgili olmayan konulara yorum yapma bak şans eseri gördüm şu an bunu çok şaşırdım.

DENİZ AKKAYA: seninle ilgili olmayan derken bu tamamen toplumu illgilendiren bir konudur.Bana bu konuda akıl vermekte en son sana kalmıştır Emek!biraz haddini bil istersen!Bana laf ebeliği yapacağına seni canlı yayına davet etmısler ve Yıne tüm toplumun bir an önce özgürlüğüne kavuşmasını beklediği üstelik senden daha fazla mesaim ve dostluğum olan bir sanatci için adalet neden sizin tarafınızdan geciktirildl onun cevabını ver dilersen!

EMEK EMRE: Deniz beni canlı yayına davet ettiklerinde ben cezaevinde Gülşen in yanındayım ve bunu programdakilerde biliyordu! İnsanların reyting için neler yaptığını bilmiyormuş ve beni tanımıyormuş gibi konuşma istersen. Bizim tarafımızdan geciktirilen bir şey yok canımız Gülşen ve değerli eşinin de bilgisi ve onayı olduğu şekli ile itiraz yasal süresi içinde yapıldı buranın başında yazdığım açıklamayı oku istersen, sana hukuki açıklama yapmayı kendime hakaret sayarım zira en ufak bir hukuk bilgin yok. Bilgin olmayan alanda fikrin olmasın istersen ne dersin? Ben de mankenlikle alakalı konuşmam.

DENİZ AKKAYA: emekcim ben modellik mesleğinden son derece de övünen ve ilk olarak bu hayata başladım mesleğe hakaret etmeyecek kadar duruşlu bir kadınım sen ise bir kadınla ilgili konuşurken bir kadın üzerinden pirim yaparken başka bir kadına belaltı vurmaya çalışıyorsun ama maalesef ki ben senin ve ailen gibi seviyesiz olmadığım için senin annenin senle ilgili söylediklerini buradan paylaşmayacagım.avukatlığa ve hakaret kısmına gelince maalesef ki ben de senin ve annenin avukatlığının avukatlık ve hukuka bir hakaret olduğunu düşünüyorum bunun için tekrar söylüyorum burada da açıklama yapmama gerek yok birazcık istersen bazı sayfalar karıştırılırsa herkes her şeyi görür.yalan haber yaptığı dediğin kanalda çok ciddi bir kuruluştur inanki sizden de daha saygıdeğer bir kuruluştur. İkinci belaltı çalışmanda hiç acımadan annenin seninle ilgili şahsen bana söylediklerin de buraya yazarım hiç canını sıkma terbiyesiz

DENİZ AKKAYA: siz ekmek yediğiniz kaba da şu şekilde pislemiş oluyorsunuz çünkü sizin zaten magazin figürleri dışında da maalesef hiçbir müvekkilimniz yok ayrı bir konu ama öncelikle bir şey düzeltelim böyle ve evet uzattın baydın kapatalım.bu sayfada durduk yere gelip bana saldıran sensin!durup durup bana manken magazin figürü diye belaltı vurmaya calısan sensin ve ben yorum yapma hakkına sahibim annenle ilgili bir şey söyleyeceğin zaman suratına da tükürerek söyledim sen çok iyi bilirsin.biraz sonra senin suratına tükürmeye başlayacağım ama sen kaldıramazsın daha sende öyle bir kudret mevcut değil. Daha mühim işlere konusuna gelince evet şu an Türkiye’de resmen bir simge haline dönüşen bir toplumsal olayın en önemli en değerli simgesi haline gelen bu davada maalesef ki çok sevdiğimiz dostumuzun sizin elinize düşmüş olması gerçekten çok acı en azından o kıt Bilgin’le bak bari oturda bu saatten sonra bir şeyler yapmaya çalışın olur mu ce son kez yazıyorum bir daha bana sakın ama sakın belaltı vurmaya hadsizligiine girme son kez söylüyorum üçüncü de hiç uzatmadan gerekeni yazacağım.

İşte İnstagram sayfamızda yazışmalar aynen böyle...

Deniz Akkaya ve Emek Emre'nin önceden gelen dava husumeti, Deniz Akkaya'nın Gülşen ile yorum yapmasının ardından da böylece uzadı. 

Emre Emek, Deniz Akkaya'nın sosyal medya yorumuna böyle yanıt verdi, Deniz Akkaya ise her zamanki dobralığı ile yanıt verdi. 

PEKİ NE OLACAK?

HERKESİ GÖZÜ KULAĞI MAHKEMEDEN GELECEK YANITTA?

GÜLŞEN, CEZAEVİNDEN PAZARTESİ (BUGÜN) ÇIKABİLECEK Mİ? 

1-Davanın açılması ve tarafların dilekçelerini mahkemeye sunması

2-Ön inceleme aşaması

3-Tahkikat denilen delillerin toplanması, bu kapsamda tanık dinlenme, bilirkişive keşif yapılması, evrak kayıtların dosyaya getirtilmesi

4-Tahkikatın bitmesi ve Sözlü yargılama

5-Hüküm. Burada artık mahkeme nihai kararını vermiştir.

Bu aşamalar sonrası Gülşen ne zaman cezaevinden çıkacak, kaç gün kalacak gibi detaylar ortaya çıkacak. 

 

 

Facebook Google plus Instagram Twitter