Reklam
Temiz Magazin
16 Mayıs 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Hadise yalanladı, Ebru Gündeş hala sessiz! Yasak aşk iddiasıyla ilgili herkes aynı soruyu soruyor

Gündem
19 Nisan 2021
Hadise yalanladı, Ebru Gündeş hala sessiz! Yasak aşk iddiasıyla ilgili herkes aynı soruyu soruyor

Ünlü şarkıcı Hadise'nin Ebru Gündeş'in 11 yıldır evli olduğu Reza Zarrab'la yasak aşk yaşadığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Hadise, konuyla ilgili yaptığı açıklamada iddiaları kesin bir dille yalanlarken "Dostum" dediği Ebru Gündeş'in herhangi bir açıklama yapmaması dikkat çekti. Gündeş'in sessizliği "Bilgiyi Ebru mu servis etti?" sorusunu da beraberinde getirdi.

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş'in 11 yıldır evli olduğu Reza Zarrab'a "Evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı" gerekçesiyle Bodrum Aile Mahkemesi'nde boşanma davası açması gündeme bomba gibi düştü.

O KADIN HADİSE Mİ?

Ebru Gündeş, Reza Zarrab'ın başka kadınlarla ilişkisinin bulunduğunu iddia ettiği dava dilekçesinde, o kadınlardan birini kendisinin de yakından tanıdığını söyledi. Gündeş'in iddia ettiği bu kişinin bir dönem O Ses Türkiye yarışmasında birlikte jüri üyeliği yaptığı Hadise olduğu öne sürüldü.

PEKİ EBRU GÜNDEŞ NEDEN SESSİZ?

Hadise kendisi hakkındaki iddiayı sert bir açıklama ile yalanlarken Ebru Gündeş'in konuyla ilgili sessizliğini koruması dikkat çekti. Öyle ki yarışmada jüri üyeliği yaptıkları dönemde ikilinin arasından su sızmıyordu. Ebru'nun magazin gündemine bomba gibi düşen iddia karşısında suskunluğunu koruması "Bilgiyi Ebru mu servis etti?" yorumlarını da beraberinde getirdi.

"DOSTUM" DİYE BAHSEDİYORDU

Ebru Gündeş, yarışmaya veda ettikten sonra Hadise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Ebru canım sen benim için çok önemlisin... Örnek aldığım, dostluğunu sevdiğim, sanatına saygı duyduğum ve her zaman ne olursa olsun arayabileceğim koca yürekli sevdiğim dostumsun... Senin yerin o koltukta farklı ve hep öyle kalacaktır. Yaşadığın ne olursa olsun bizim sevgimiz, saygımız birbirimize değişmez. Seni çok seven Hadise" ifadelerine yer vermişti.

Etiketler: 
Reza Zarrab
Ebru Gündeş
Hadise

Facebook Google plus Instagram Twitter