Temiz Magazin
19 Temmuz 2024

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

İbrahim Tatlıses: Bu üçü bana kötülük etti, bayramı göremedi

Gündem
17 Haziran 2024
İbrahim Tatlıses: Bu üçü bana kötülük etti, bayramı göremedi

 

 

İbrahim Tatlıses bayram günü eski arkadaşlarını öfkeyle anıp paylaştığı mesajında " Bu gördüğünüz 3 arkadaş ; arkamdaki menajerim Hasan Bora,sol tarafımdaki Hasan Çelik,sağ tarafımdaki Hasan Nabi. Üçü de Hasan. Bana kötülük etmişlerdi. Bu bayramı göremediler. Allah taksiratlarını afetsin " dedi.

PAYLAŞIM TEPKİ ÇEKTİ
 

BİR ZAMANLAR BERABER YOK EDİYORLARDI

Hasan Bora, Tatlıses'le çalışırken İBRAHİM TATLISES'İN İSTEĞIYLE RAKİP OLARAK GÖRDÜKLERİNE AMBARGO UYGULADIĞINI AÇIKLAMIŞTI. Bora'nın o açıklamaları:

  • Tatlıses'in rakiplerini yok ettim. Bunların başında Topaloğlu ile o dönem çıkış yapan Mahmut Tuncer geliyordu. Yükselmelerini engelledim.
  • O dönem yükselişe geçen Selahattin Alpay ve İzzet Altınmeşe'nin de önlerini kestik.
  • Arabesk furyasında Ferdi Tayfur ve Orhan Gencebay patlamışlardı. Onların karşısına arabesk sanatçılar çıkardık.
  • O tarihlerde, Serpil Benay ile İbrahim Tatlıses'in arasında duygusal bir yakınlık vardı. Serpil Hanım, karşı çıkınca, Tatlıses de bana, 'Serpil'i yok et gitsin' dedi. O tarihde Maksim'de sahneye çıkması söz konusuydu. Ben de, Fahrettin Aslan'ın aklına girerek Benay'ı oraya çıkarmadım. Sadece oraya değil hiçbir yere çıkarmadım.

SERPİL BENAY

1974 yılında İbrahim Tatlıses'le tanıştık. O tarihten sonra da ortak olduk. O ne derse yapardım. O tarihlerde, Serpil Benay ile İbrahim Tatlıses'in arasında duygusal bir yakınlık vardı. Serpil Hanım, karşı çıkınca, Tatlıses de bana, 'Serpil'i yok et gitsin' dedi. O tarihde Maksim'de sahneye çıkması söz konusuydu. Ben de, Fahrettin Aslan'ın aklına girerek Benay'ı oraya çıkarmadım. Sadece oraya değil hiçbir yere çıkarmadım.

  •  

Facebook Google plus Instagram Twitter