Temiz Magazin
25 Eylül 2023

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

İbrahim Tatlıses Çatalca'yı inletti: Hülya Avşar'a Çatalca'dan Ayvalık'a ne gönderdi?

Gündem
03 Eylül 2023
İbrahim Tatlıses Çatalca'yı inletti: Hülya Avşar'a Çatalca'dan Ayvalık'a ne gönderdi?

Çatalca'dan Ayvalık'a Hülya Avşar'a selam gönderdi
 

Çatalca "Hülya" diye inledi!
 

İBRAHİM TATLISES: "Cem Yılmaz'ın tek rakibi benim"

İbrahim Tatlıses'in yaz konserleri son hızıyla devam ediyor. İmparator, dün akşam Çatalca Belediyesi'nin düzenlediği 22. Erguvan Festivali'nde Mehmetçik Meydanı'nda Çatalcalılarla buluştu. MŞA Organizasyon, Mehmet Şerif Aydın'ın imzasıyla Çatalca'da sahneye çıkan İbrahim Tatlıses, 2 saat boyunca sesiyle, şarkılarıyla sevenlerine müzik ziyafeti sundu. 

Leylim Ley şarkısıyla sahneye çıkan İbrahim Tatlıses, şarkılarını Mehmetçik Meydanı'nı dolduran onbinlerle birlikte seslendirdi,  Allah Allah şarkısını okurken kalabalığın eşliğiyle de muhteşem dakikalar yaşandı. Seyirciden anlık olarak istek şarkı alan İbrahim Tatlıses, coşkulu kalabalığın istediği şarkılarını ard arda seslendirdi.  

İbrahim Tatlıses şarkılarıyla olduğu kadar, Çatalca'da bu kez anılarıyla da alkış topladı. Konseri boyunca sık sık anılarını anlatan Tatlıses'in konseri adeta bir stand-up'a dönüştü. Tatlıses "Cemo'nun tek rakibi benim, zaten o da artık film çekiyor stand-up yapmıyor" diyerek Cem Yılmaz' takıldı. 

O ŞİMDİ AYVALIK'TA ÇATALCA'DAN AYVALIK'A SELAM GÖNDERELİM

"Hülya" şarkısını okurken Çatalcalılara "Hülya" diye tempo tutturan İbrahim Tatlıses sayesinde Çatalca Mehmetçik Meydanı "Hülya Hülya" diye inledi.

İbrahim Tatlıses "O şimdi Ayvalık'ta buradan ona selam gönderelim" demeyi de unutmadı. 

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner

 

Facebook Google plus Instagram Twitter