Temiz Magazin
14 Haziran 2024

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

İlker Kaleli ile aşk yaşayan Sıla'dan evlilik açıklaması

Gündem
10 Ekim 2022
İlker Kaleli ile aşk yaşayan Sıla'dan evlilik açıklaması

Harbiye konserlerinin kulisinde Show TV kameralarını ağırlayan Sıla, Ömür Sabuncuoğlu’yla gerçekleştirdiği keyifli sohbette özel itiraflar yaptı.

Harbiye sahnesini özlediğini dile getiren Sıla, kulisinin aynasının karşısında soruları yanıtlarken, “Ayna” konseptini çok sevdiğini dile getirdi.

 

Geçtiğimiz yaz geçirdiği kaza sonucu 8 haftasını alçıda geçiren Sıla o sürece ilişkin ilk kez konuştu. Sıla, “Hayalini kurduğumuz bir tatile çıkmıştık İlker’le. Kaza sonucu düştüm. Köprücük kemiği kırıldı. Devlet hastanesinde çekilen tomografiler sonucu ameliyat olacağım söylendi. Ameliyat olmadım ve 8 haftayı askıya mahkum geçirdim. Allah beterinden saklasın diyebilirim ama o süreçte konserlerimiz iptal oldu” dedi.

 

İkinci kez Covid’e yakalandığı süreçte de kariyerinde üçüncü kez sesinin kısıldığını söyleyen Sıla, “Üç gün kısık sesle azap yaşadım” dedi.

 

METELİK ŞARKISI NASIL ÇIKTI?

 

Son albümünde yer alan İlker Kaleli’nin müziğini yaptığı “Metelik” şarkısının çıkış sürecini anlatan Sıla, “Bir gün evde yemek yaparken İlker gitarıyla çaldı o melodiyi. Bunun sözlerini ben yazmak istiyorum dedim. Sonra üzerine epey bir düşündükten sonra şarkı çıktı ortaya” dedi.

 

“BİRBİRİMİZİN HAYATINDA İYİ BİR DÖNEME DENK GELDİK”

 

Ömür Sabuncuoğlu’nun sorusu üzerine İlker Kaleli’yle ilişkisine dair yorumlar yapan Sıla, “Birbirimizin hayatında iyi bir döneme denk geldik. Bence birbirimizden çokca besleniyoruz” dedi.

 

Evlilik ihtimali üzerine de konuşan Sıla, “Hiç oralarda değiliz. Böyle çok mutluyuz. İmzalar kalbe atıldı” dedi.

 

“KENAN DOĞULU’NUN ROCKÇI VOKALİSTİ”

 

Makyaj aynası karşısında saçları yapılırken sarışın halinden memnun olduğunu söyleyen Sıla, “Denemediğim renk kalmadı. Pembesinden moruna kadar tüm renkleri kullandım. Kenan Doğulu’yla çalışırken renkli saçlarım yüzünden ‘Kenan Doğulu’nun rockçı vokalisti’ diye çağırılıyordum” dedi.

 

Sıla, sohbet sonrası Harbiye’deki muhteşem konserinde şarkılarıyla yüzlerce kişiyi coşturdu.