Temiz Magazin
19 Temmuz 2024

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

İşte Türkiye'nin dört bir yanından 30 Ağustos konserleri coşkusu

Gündem
31 Ağustos 2023
İşte Türkiye'nin dört bir yanından 30 Ağustos konserleri coşkusu

Ferhat Göçer, 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusunu Bodrum’da verdiği unutulmaz konserle, sevenleriyle birlikte yaşadı.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi büyük bir coşkuyla kutlanan 30 Ağustos için Göçer, Bodrum Park Resort’ta sahne aldı.

Sanatçı konserde hit şarkılarının yanı sıra yeni şarkılarını da söyleyerek bayram havası  yaşattı.

Elinde Türk Bayrağı ile kendisini izlemeye gelenlerle hep bir ağızdan şarkılar söyleyen Ferhat Göçer, 30 Ağustos Zafer Bayramını "Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutladığımız  bu yılda, 30 Ağustos zafer bayramımızı kutlarken, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, geçmişten günümüze bu toprakların vatan toprağına dönüşmesine vesile olan, emek veren atalarımızın ve gözlerini kırpmadan canlarını feda eden tüm şehitlerimizin manevi huzurunda, kendilerini minnetle anıyorum.” sözleriyle kutladı.

Göçer, gecenin sonunda sevenleriyle hep bir ağızdan İzmir Marşı, 10. Yıl Marşı ve Gençlik Marşı’nı  söyledi.

 

Buray, 30 Ağustos Zafer Bayramını Beylikdüzü Cumhuriyet Etkinlik Alanı’nda kutladı. 

 

Menemen Belediyesi'nin 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliğinde Hakan Altun sahne aldı.

Binlerce müzikseverin katılımıyla gerçekleştirilen organizasyonda, Hakan Altun, konserin açılışını 10'uncu yıl marşıyla yaptı.

Kırmızı- beyaz sahne kıyafetiyle dikkatleri üzerine çeken ünlü sanatçı, sevilen şarkılarından oluşan repertuarıyla müzikseverlere tam bir bayram coşkusu yaşattı.

Geçtiğimiz günlerde "Birine sevdalanırsam evleneceğim" açıklamasıyla gündeme gelen Hakan Altun konserin de coşkusuyla bir ara vokalistini sahnenin ortasına alarak dans etti. Hakan Altun'un bu dansı müzikseverlerden büyük alkış aldı.

 

Özgün, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı Tuzla’da sevenleriyle büyük bir coşkuyla kutladı. 
 
101. yıl dönümünü kutladığımız Zafer Bayramı’nda sahne alan Özgün, iki saat boyunca sahnede kaldı.
 
Tuzla Sahil Tören Alanı’nda gerçekleşen konsere Özgün sevenleri yoğun bir katılım gösterdi.  Binlerce hayranı ile buluşan sanatçı sevenlerine unutulmaz bir Zafer Bayramı coşkusu yaşattı.

 

 

Oğuzhan Koç İstanbul Maçka Demokrasi Parkı'nda konser verdi. Koç, sevilen şarkılarını seslendirdi ve herkesin bayramını kutladı.

 

Zeynep Bastık Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği etkinlikler kapsamında Efeler Atatürk Kent Meydanı'nda Aydınlılar ile buluştu.

 

 

Koray Avcı, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında dün gece Alanya Belediye Sarayı Açık Hava alanında sahnedeydi. 
Resmi kayıtlara göre 60.000 kişinin izlediği ünlü sanatçı; “Alanya’ya gelmeyeli uzun zaman olmuştu. Zafer Bayramımız için burada 
olmaktan çok mutluyum. Çok güzelsin Alanya.” diyerek konserine başladı. Geniş ve renkli repertuarı ile iki saat sahnede kalan Avcı, 
sahneden atlayarak seyircilerin arasına indi, hem şarkılarını onlarla söyledi hem de tek tek fotoğraf çektirdi. Dev Alanya korusunun 
eşlik ettiği ünü sanatçı, böyle özel bir gecede başarılı bir performansa imza atarken, “İzmir’ Marşı” ile final yaptı.
 

 

 

Bülent Ersoy, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda Alaçatı Şerefe ’de tepeden tırnağa yeşile büründüğü sahnesiyle   Çeşme’de zafer coşkusu yaşattı.

“30 Ağustos Zafer Bayramı'nda bizlere bağımsızlığımızı armağan eden ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını özlemle ve saygıyla anıyoruz. Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarına rahmet diliyorum. “Bağımsızlık ve hürriyet mücadelemizin yıldönümü olan 30 Ağustos Zafer Bayramı hepimize kutlu olsun! sözleriyle Zafer Bayramı’nı sahnede kendisini izlemeye gelen hayranlarının büyük coşkusuyla birlikte kutlayan, Türk bayrağını öpüp başına koyan Diva Bülent Ersoy dakikalarca ayakta alkışladı.

 

Hadise, 30 Ağustos Zafer bayramı coşkusuna Çerkezköy'de ortak oldu.
Şarkıları, dansları, dansçıları ve müzisyenleri ile birlikte yine izleyenleri  büyüledi. 10.yıl marşıyla konserine giriş yapan Hadise, 2 saate yakın sahnede kaldı. Konsere 150 bin kişi katılım sağladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook Google plus Instagram Twitter