Temiz Magazin
07 Ekim 2022

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

MURAT DALKILIÇ'IN ÇOCUK ÖZLEMİ..

Gündem
20 Eylül 2022
MURAT DALKILIÇ'IN ÇOCUK ÖZLEMİ..

ÜNLÜ SANATÇI KONSERDE MİNİK HAYRANLARIYLA TEK TEK İLGİLENDİ İZLEYİCİLERİ İLE DERTLEŞTİ... BEYKENT’İN İLK AÇIK ALIŞVERİŞ MERKEZİ “FIRST AVENUE” DA MURAT DALKILIÇ RÜZGARI ESTİ…

Dün gece Murat Dalkılıç, Beykent’teki First Avenue Alışveriş Merkezi’nde hayranlarıyla buluştu,  on binden fazla kişinin izlediği konserde Murat Dalkılıç’ın çocuk özlemi dikkat çekti. Dalkılıç çocuk hayranlarıyla tek tek ilgilendi, fotoğraf çektirdi.

Murat Dalkılıç’tan örnek davranış…

Ünlü sanatçı konser sırasında izleyiciler arasında bulunan bir annenin yardım isteğine cevap verdi. Dalkılıç, “Hepimiz burada keyifli bir gece geçirmek için toplandık, bu güzel geceyi daha da güzel hale getirelim, bir kısa mesaj sadece 10 TL, Nazlıcan için hepimiz mesaj gönderelim diyerek Sma hastası Nazlıcan’a yardım çağrısında bulundu.

Son zamanlarda dinlediğim en güzel şarkı Bi’tek Ben Anlarım.

Murat Dalkılıç sahnede Köfn’ün sevilen şarkısı “Bi’tek Ben Anlarım” ı söylerken, “Son zamanlarda dinlediğim en güzel şarkı, iyi işleri takdir etmek lazım, ayrıca Sezen Aksu’nun şarkılarının sözlerini arada bir durup tekrar okuyun, ben öyle yapıyorum ve her seferinde de daha fazla anlam yüklüyorum” dedi.

 

Bu yıl Türkiye’nin en güzel yerlerini gezip şarkı söyledim…

Sevilen sanatçı, gecenin sonunda “Neşeniz, aşkınız daim olsun, hepinizin gözünün içindeki mutluluğu görüyorum ve bu çok güzel bir duygu” dedi ve bu yıl çok keyifli vakit geçirdiğini, Türkiye’nin en güzel yerlerini gezerek şarkı söylediğini anlattı. 

Facebook Google plus Instagram Twitter