Temiz Magazin
25 Eylül 2023

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Semiramis Pekkan 53 yıl sonra sahneye çıktı!

Gündem
22 Eylül 2022
Semiramis Pekkan 53 yıl sonra sahneye çıktı!

'Broadway’den İstanbul’a Müzikaller' projesi, 'Haldun Dormen Yönetiyor-Senfonik' başlığıyla Maximum Uniq Açıkhava’da yeniden seyirciyle buluştu. Türk Tiyatro ve Müzikal dünyasının duayeni Haldun Dormen'in yönetmenliğini yaptığı projenin onur konuğu olan, Ajda Pekkan'ın kardeşi Semiramis Pekkan; 53 yıl sonra ilk kez sahneye çıktı.

“Broadway’den İstanbul’a Müzikaller” projesi “Haldun Dormen Yönetiyor- Senfonik” başlığıyla Maximum Uniq Açıkhava’da seyirci karşısına çıktı. Projede Asuman Dabak, Burak Sevinç, Canan Ergüder, Emre Altuğ, Emrah Eren, Ethel Mulinas, Lilya İrem Salman, Nilsu Berfin Aktaş, Pelin Akil, Pelin Karahan, Pelin Uluksar gibi çok sevilen ünlü oyuncuların yanında Sitare Bilge, Canbora Genç gibi müzikalciler de yer aldı.

BROADWAY'DEN İSTANBUL'A YOLCULUK

Birbirinden ünlü isimler Sefiller, Chicago, Cabaret, Damdaki Kemancı, Notre-Dame De Paris, Grease, Evita, Cats gibi ünlü Broadway müzikallerinin yanında Lüküs Hayat, Hisseli Harikalar Kumpanyası, Şen Sazın Bülbülleri, Kantocu gibi gişe rekorları kırmış Türk müzikallerinden titizlikle seçilen parçalarla seyirciye Broadway’den İstanbul’a bir müzikal yolculuğu yaptırdı.

"BENİM İÇİN BÜYÜK BİR ONUR"

Gecenin sonunda sürpriz bir şekilde sahneye çıkan Haldun Dormen emeği geçen herkese teşekkür etti ve gecenin onur konuğu Semiramis Pekkan'ı sahneye davet etti. "Benim için en büyük onur Haldun'umla aynı sahneyi paylaşmaktı" diyen Pekkan, 'Bana Yalan Söylediler' ve 'Bu Ne Biçim Hayat' şarkılarını seslendirdi.

'LÜKÜS HAYAT' İLE VEDA ETTİLER

Gecenin sonunda tüm oyuncu kadrosu hep birlikte 'Lüküs Hayat' şarkısıyla seyircisine veda etti. Gösteriyi izlemeye gelenler arasında Çağla Şikel, çocukları ve annesi, oyuncu Anıl Altan ve ikiz kızları ayrıca cemiyet hayatının tanınan isimleri vardı.

"İZLERKEN GÖZLERİM DOLDU"

Süperstar Ajda Pekkan da kardeşinin yer aldığı müzikalı izlemeye gelenler arasındaydı. Aracıyla çıkış yaptığı esnada sorulara yanıt veren Pekkan, "Çok beğendim oyunu, gözlerim doldu izlerken. Mükkemmel bir oyun sergilediler" yanıtını verdi. Muhabirler geçtiğimiz günlerde sosyal medyada çıkan filtresiz fotoğraflarını sorunca; camını kapatan Süperstar, yoluna devam etti.

Facebook Google plus Instagram Twitter