Temiz Magazin
19 Temmuz 2024

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Show Tv'nin yeni dizisi: SİYAH KALP hakkında tüm bilgiler

Gündem
10 Temmuz 2024
Show Tv'nin yeni dizisi: SİYAH KALP hakkında tüm bilgiler

İntikam ateşini aşk söndürür…

SHOW TV’DE EKRANA GELMEYE HAZIRLANAN ‘SİYAH KALP’ DİZİSİNİN EKİBİ OKUMA PROVASINDA BULUŞTU…

Yapımını Tims&B Productions'ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği ‘Siyah Kalp’ dizisi yeni sezon için hazırlıkları tamamladı. Show TV’de ekrana gelecek dizi; hikayesi, dünyası ve yıldız isimlerden oluşan kadrosuyla yeni sezonda izleyicilerin ilgi odağı olacak. Yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın, senaryosunu ise Yıldız Tunç’un üstlendiği dizinin ekibi ilk kez okuma provasında bir araya geldi.

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU, GÜÇLÜ HİKAYE

Siyah Kalp’in oyuncu kadrosunda Ece Uslu (Sumru), Aras Aydın (Nuh), Leyla Tanlar (Sevilay), Hafsanur Sancaktutan (Melek), Burak Tozkoparan (Cihan), Esra Dermancıoğlu (Hikmet), Burak Sergen (Samet), Genco Özak (Esat), İlker Aksum (Tahsin), Bülent Polat (Bünyamin), Ayşe Tunaboylu (Enise), Gözde Çığacı (Canan),  Derin İnce (Harika), Deniz Karabaş (Esma), Sema Çeyrekbaşı (Sakine) ve Işıl Yücesoy (Nihayet) gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Okuma provasında bir araya gelen ekip heyecanlarını paylaşırken ortaya keyifli görüntüler çıktı.

Kapadokya'nın büyüleyici atmosferinde, aşk, intikam ve tutkunun çarpıştığı, sırlarla dolu bir aileyi anlatacak olan dizi izleyicileri derin bir heyecanın içine çekecek! Aşkın ateşiyle yanacak, intikamın gölgesinde kalacak ve tutkunun doruklarına çıkacak Siyah Kalp yakında izleyici ile buluşacak.

‘Siyah Kalp’ çok yakında Show TV’de!

Facebook Google plus Instagram Twitter