Temiz Magazin
13 Haziran 2024

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Volkan & Zeynep Demirel boşanıyor. Aylar önce yaptığı açıklamalar meğer sinyalmiş!

Gündem
20 Mayıs 2024
Volkan & Zeynep Demirel boşanıyor. Aylar önce yaptığı açıklamalar meğer sinyalmiş!

Bülent Cankurt'un haberine göre, Zeynep & Volkan Demirel boşanıyor. Zeynep Demirel, kısa süre önce katıldığı bambaskasohbetler.ntv de Ceyda Düvenci'ye ye şunları söylemişti:

  • Aşk gerçekten bir duygudan ibaret ve geçici bir şey. İlk heyecanı, yoğun duyguları imkanı yok taşıyamazsın. Biz taşıyamadık! Realist tarafım ağır basıyor, ilk günkü heyecanı ararsan eğer, onun yerine başka bir şeyleri koymaya başlıyorsun. Ben öyle yaptım, muhtemelen Volkan da öyle yaptı... "
  • Demirel, Hatay depremiyle aslında evliliği kurtarmaya çalıştıklarını da söylemeye çalışmıştı:
  • Biz Volkan'la çok zıt karakterde iki insanız, depreme kadar da çok daha zıt karakterde iki insandık. Volkan maddeseldir ben maneviyimdir, Volkan çok konfor düşkünüdür ben daha yeniliklere açık bir tipimdir, onun için konforumdan vazgeçebilirim, o mesela lüks sever ben daha her şeye açık bir tipimdir. Onun depremden sonraki o manevi duruşu, Hatayspor'u bırakmaması,hayalinde olan kafasını karıştıran teklifler almasına rağmen, bir an bile düşünmeyip 'hayır ben Hatay'la devam edeceğim" demesi benim için yeniden aşık olma sebebi. Bu depremden önce yoktu, deprem bizim hayatımıza o yönden de dokundu" demişti.

İZLEMEK İÇİN