Temiz Magazin
19 Temmuz 2024

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Cadde’nin en yenisi Ferida Brasserie kapılarını açtı

Gurme
17 Mayıs 2023
Cadde’nin en yenisi Ferida Brasserie kapılarını açtı

 

2021 yılında tarihi Fişekhane’de Şef Murat Bozok danışmanlığında gastronomi sektörüne iddialı bir giriş yapan ve kısa sürede müdavimlerini oluşturan Ferida Brasserie, ikinci şubesini Bağdat Caddesi’nde açtı. 30 yılı aşkın süredir tekstil sektöründe faaliyet gösteren Özbayrak ailesinin girişimi olan Ferida markası, bundan böyle İstanbul’un her iki yakasında ‘iyi yemek, iyi kokteyl, iyi servis ve iyi ambiyans’ tercih edenlerin hizmetinde olacak.

ŞEF MURAT BOZOK İMZALI ‘DAMAK ÇATLATAN’LAR ARTIK CADDE’DE

Ferida’nın kısa sürede müdavimlerini oluşturmasının temelinde Şef Murat Bozok’un yorum kattığı dünya mutfağı seçkilerinin yanında Balkanlar’dan özel olarak getirilen ajvar ve soka sosları, kuru et ve Boşnak sucuğu eşliğinde Boşnak mantısı, kuru etli pizza çeşitleri, Boşnak meze tabağının yanında sunulan ana yemekler, popülaritesi neredeyse İstanbul’u aşan Ferida usülü profiterol ve markanın olmazsa olmazı  kusursuza yakın servis anlayışı var. Ferida Cadde’nin menüsünde mevcut lezzetlerin yanına yine Şef Bozok imzalı yeni tatlar da eklenecek. Ferida Cadde misafirleri, odun ateşinde pişen enfes pizzaları özel tadım barında birbirinden leziz kokteyller eşliğinde tatma imkanı da bulacak.

 

NASIL GİDİLİR?

Ferida Cadde, Bağdat Caddesi’nin en işlek bölgelerinden biri olan Noter Sokak’ta (Şaşkınbakkal) yer alıyor. Vale hizmeti mevcut. Rezervasyon için: +90 539 555 61 34

Facebook Google plus Instagram Twitter