Temiz Magazin
14 Haziran 2024

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

YENİ VE CANLANDIRAN LEZZETLERİYLE: GODIVA CAFE

Gurme
02 Ağustos 2023
YENİ VE CANLANDIRAN LEZZETLERİYLE: GODIVA CAFE

 

Çikolata tutkunlarının vazgeçilmezi GODIVA, misafirlerini şaşırtacak yeni aromalarla tasarladığı yaz menüsünü tanıttı. Canlandırıcı tropik meyvelerden ve vazgeçilmez bir tatlı olan tiramisunun benzersiz dengesinden ilham alarak tasarlanan yepyeni lezzetler GODIVA CAFE’lerde müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Çikolata severleri Belçika çikolatasından doğan tariflerle tanıştıran GODIVA, ikonik Cafe lezzetlerine yenilerini ekleyerek misafirlerine eşsiz tatları sunmaya devam ediyor. GODIVA’nın yenilikçi menüleri ve keyifli anlara ev sahipliği yapan şık dekorasyonuyla dikkat çeken cafeleri, menüsüne eklediği yeni lezzetler ve içecekler ile misafirlerini ağırlıyor. 

TİRAMİSU CUP

Bir İtalyan klasiği olan Tiramisunun benzersiz dengesinden ilhamla tasarlanarak GODIVA CAFE menüsüne eklenen Tiramisu Cup, Tiramisu Cheesecake ve Tiramisu Ice Latte, üç farklı yorum ile misafirlere aşina oldukları aromaları yepyeni bir formatta sunuyor. Beyaz çikolatalı GODIVA dondurması, espresso ile tatlandırılmış kedidili parçaları ve kakaonun mükemmel birlikteliğinden oluşan Tiramisu Cup, GODIVA CAFE misafirlerine yaz aylarında serinleten ve leziz bir deneyim vadediyor. 

 

GODIVA şeflerinin canlandırıcı ve şaşırtıcı tropikal meyvelerden esinlenerek hazırladığı yeni tatlar ise yaz coşkusunu damaklara taşıyor. Taze Hindistan cevizini GODIVA beyaz çikolatası ve dondurmasıyla buluşturan Coconut Cup, taze mango, ananas ve şeftalinin GODIVA dondurması ile mükemmel birlikteliği Tropical Cup, misafirleri tropik esintilerle dolu bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor. GODIVA’nın yenilikleri arasında yaz döneminin serinleten ve ferah lezzetleriyle hazırlanan enfes içecekler de dikkat çekiyor. Pembe greyfurt, taze limon ve mürver çiçeği notaları içeren Citrus Fusion Cooler, taze ananas ve nanenin mükemmel uyumu Pineapple & Mint Cooler bu yazın serinleten lezzetleri arasında en başta yerlerini alıyor. GODIVA CAFE, tüm yeni lezzetleriyle hem şaşırtıcı ve yeni kombinasyonların arayışında olan, hem de klasik tatlarda konforu ve keyfi arayan herkesi mutlu edecek zengin menüsü ile bu yazın da vazgeçilmezi oluyor. GODIVA CAFE, çikolatadan doğan lezzetleri seven herkese ayrıcalıklı bir deneyimi vadediyor.