Temiz Magazin
14 Haziran 2024

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

ZEBRA: LEZZET VE MANZARA ŞÖLENİ

Gurme
02 Kasım 2021
ZEBRA:  LEZZET VE MANZARA ŞÖLENİ

 

Tonight Otel'in Roof’unda yer alan Zebra, Boğaz ve Tarihi Yarımada manzarasının yanı sıra göz alıcı ambiyansı, zengin menüsü ve kokteylleriyle öne çıkıyor.

Karaköy’e harika bir soluk getiren Zebra’nın şefi Tufan Akalın’ın dokunuşlarıyla ortaya çıkan yepyeni ve ayrıcalıklı lezzetler damaklarda unutulmaz izler bırakıyor.

Günün farklı saatlerinde rahat ve konforlu bir ortam için uğrayabileceğiniz Zebra’da, kahvaltıdan akşam yemeğine zengin bir menü var.

Etli Pazı Dolması, Cafe De Paris Soslu Bonfile, Kuzu İncik, Dana Külbastı ve ve taze baharatlarla hazırlanan Tonight Köfte kalpleri fethediyor.

Mekanın iç dekoru da oldukça hareketli ve neşeli. Minimal çizgilerin, modern dokunuşlarla harmanlandığı dekorasyonda yoğun kullanılan, siyah, beyaz tonları ve zebra objeleri keyifli bir atmosfer sağlıyor.

Pop art tabloların renk kattığı iç mimari, bu dokunuşlar sayesinde oldukça sıcak ve samimi bir ortamı yansıtıyor. Mekanın arka bölümünde konumlanan bar ise, keyifle sosyalleşecek ve sohbet edilecek konforlu bir alan sunuyor.

Çarşamba, Cuma ve Cumartesi akşamları yemek sonrası ise geceye canlı DJ performansı ve kokteyllerle devam ediliyor. Akşam yemekleri için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.